Zakładanie instalacji gazowej

Postautor: Krzysztof82 » 27 lip 2016, 7:57

Witam. W moim starym domu nie ma instalacji gazowej. I teraz właśnie byśmy chcieli z żoną założyć i móc się cieszyć stałym dostępem do gazu, bez potrzeby biegania co chwilę po nową butlę. O wiele taniej to wychodzi i bezpiecznej. Znacie może kogoś, kto się takim czymś zajmuje? Budżet w razie czego mam, wystarczy tylko założyć w domu instalację, pociągnąć rurki z gazem i dać zakończenia, a tak wszystko pozostałe jest. Chętnie się dowiem czy kogoś takiego macie, albo znacie jaką firmę, która to robi.

Postautor: Tomas » 27 lip 2016, 8:33

No jasne! Instalacje gazowe w Poznaniu robi wiele firm, ale tylko jedna może Ci je zrobić dobrze. I jest to firma ulgaz.pl Jak sobie ich poszukasz w internecie, to znajdziesz, że mają do zaoferowania całkiem sporo i to nawet w dość dobrej cenie, także się tym martwić akurat nie trzeba, że zedrą kasy czy coś. Będzie wszystko ok :)

Postautor: Krzysztof82 » 27 lip 2016, 10:19

No to świetnie. A skąd znasz tę firmę jeśli mogę zapytać

Postautor: Tomas » 27 lip 2016, 10:46

Śmieszna sprawa, bo kupowałem u nich najpierw kuchenkę turystyczną. Taką ja te tutaj http://www.ulgaz.pl/kuchenki/turystyczne No a potem się dowiedziałem, że właśnie oni się też bardziej zaawansowanymi sprawami zajmują.

Wróć do W ogrodzie