Strona 1 z 1

Łóżko dla moich synów

Post: 16 lis 2016, 1:37
autor: klauzulka88
Przeprowadzamy się do nowego mieszkania i wiadomo – sporo się zmieni. Moi synowie będą jednak mieli nadal wspólny pokój. Super się dogadują a ja szukam dla nich jakiejś opcji na łóżka. Zależy mi też żeby nie zajmowały one zbyt wiele miejsca. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady w tym temacie.

Łóżko dla moich synów

Post: 16 lis 2016, 3:06
autor: stigmataX
Ja kupowałem łóżko dla córki na Bedlayn.pl, sporo tam tego mają. Są też łóżka która na pewno przypasują Twoim chłopakom. Kwestia poszukania i żeby Twoim synowie mieli decydujący głos – myślę że to ważne jest.

Łóżko dla moich synów

Post: 16 lis 2016, 3:29
autor: Mindast
Fajne łóżko młodzieżowe dostaniesz raczej bez problemu. W sprzedaży jest ich wiele, bardzo zróżnicowane jak chodzi o wygląd. Gabaryty – wiadomo, kwestia otwarta. Większość łóżek jednak trochę miejsca zajmuje i ciężko to obejść.

Łóżko dla moich synów

Post: 16 lis 2016, 5:41
autor: Tomas
Jest rozwiązanie które pozwoli oszczędzić przestrzeń w pokoju. Chodzi o łóżko piętrowe. Przecież to żaden problem żeby dwóch chłopaków się nim podzieliło. Poza tym to atrakcja dla nich spać na czymś takim :)

Łóżko dla moich synów

Post: 16 lis 2016, 7:48
autor: mamoon
Z tym piętrowym łóżkiem to ekstra pomysł, tu są fajne modele. Dobierzesz coś, tylko musisz się skonsultować z synami bo wiadomo że oni muszą zaakceptować wybór.

Łóżko dla moich synów

Post: 16 lis 2016, 8:37
autor: EsteraWolff
Rzeczywiście, ja też myślę że piętrowe łóżko im się będzie podobało. To jest przy tym praktyczne no i nie zajmuje wiele miejsca. A młodzieżowe meble wyglądają dziś naprawdę super.