Łóżko dla moich synów

Łóżko dla moich synów

Postautor: klauzulka88 » 16 lis 2016, 1:37

Przeprowadzamy się do nowego mieszkania i wiadomo – sporo się zmieni. Moi synowie będą jednak mieli nadal wspólny pokój. Super się dogadują a ja szukam dla nich jakiejś opcji na łóżka. Zależy mi też żeby nie zajmowały one zbyt wiele miejsca. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady w tym temacie.

Łóżko dla moich synów

Postautor: stigmataX » 16 lis 2016, 3:06

Ja kupowałem łóżko dla córki na Bedlayn.pl, sporo tam tego mają. Są też łóżka która na pewno przypasują Twoim chłopakom. Kwestia poszukania i żeby Twoim synowie mieli decydujący głos – myślę że to ważne jest.

Łóżko dla moich synów

Postautor: Mindast » 16 lis 2016, 3:29

Fajne łóżko młodzieżowe dostaniesz raczej bez problemu. W sprzedaży jest ich wiele, bardzo zróżnicowane jak chodzi o wygląd. Gabaryty – wiadomo, kwestia otwarta. Większość łóżek jednak trochę miejsca zajmuje i ciężko to obejść.

Łóżko dla moich synów

Postautor: Tomas » 16 lis 2016, 5:41

Jest rozwiązanie które pozwoli oszczędzić przestrzeń w pokoju. Chodzi o łóżko piętrowe. Przecież to żaden problem żeby dwóch chłopaków się nim podzieliło. Poza tym to atrakcja dla nich spać na czymś takim :)

Łóżko dla moich synów

Postautor: mamoon » 16 lis 2016, 7:48

Z tym piętrowym łóżkiem to ekstra pomysł, tu są fajne modele. Dobierzesz coś, tylko musisz się skonsultować z synami bo wiadomo że oni muszą zaakceptować wybór.

Łóżko dla moich synów

Postautor: EsteraWolff » 16 lis 2016, 8:37

Rzeczywiście, ja też myślę że piętrowe łóżko im się będzie podobało. To jest przy tym praktyczne no i nie zajmuje wiele miejsca. A młodzieżowe meble wyglądają dziś naprawdę super.

Wróć do Męski świat