Spadek wartości samochodu na rok – jak to obliczyć?

Postautor: Krzysztof82 » 09 sie 2016, 0:08

Czy ktoś może mi powiedzieć w jaki sposób liczyć spadek wartości samochodu? Chciałbym wycenić go na podstawie mojej opinii i doświadczenia w jego użytkowaniu bo ceny jakie słyszałem od potencjalnych kupców wysłały mnie prosto do domu na papierosa i kubek kawy :P. Liczę na konkretną pomoc.

Postautor: Hanneman » 09 sie 2016, 1:24

A to da się w ogole jakos wyliczyc? Nigdy nie słyszałem o czymś takim i uwazam to za bezcelowe. Jak jesteś z Katowic to poelcam skorzystać z oferty tego komisu - http://skup-samochodow-slask.pl/auto-komis-katowice/ na pewno nie stracisz jesli sprzedaż im samochód, bo wartośc samochodu potrafią wycenić naprawde uczciwie i rzetelnie. I uważam, że w przypadku używanego auta czas sprzedaży tez jest bardzo ważny, więc jak ci się spieszy i nie chcesz się urzerać z natrętnymi kupującymi, to lepiej jest pójść w sprawdzone rozwiązania.

Postautor: Krzysztof82 » 09 sie 2016, 3:58

Prawie trafiłeś bo jestem z Rudy Śląskiej :). Co w takim wypadku? Mam jechać do Katowic zebys rpzedac samochód?

Postautor: Hanneman » 09 sie 2016, 4:10

No oczywiście ze nie. To komis mobilny dojezdzający do klienta, a sprawdziłam i widze ze w Rudzie też działają - http://skup-samochodow-slask.pl/ruda-slaska/. Przyjedzie do ciebie profesjonalista i wyceni samochód na podstawie cen rynkowych, które o wiele skuteczniej pokazują na jakie pieniadze mozesz liczyc. Jesli auto jest zadbane i w ogóle działa jak należy to można dostać nawet wiecej jak w moim przypadku, pozdrawiam serdecznie.

Postautor: klauzulka88 » 09 sie 2016, 4:22

Mój ojciec sprzedawał auta do tego skupu i bardzo sobie chwalił szybkość transakcji i uzyskane ceny. Nie zdzierają i nie bazują na niewiedzy niedoswiadczonych kierowców. Kilku cwaniaków którzy chcieli wziac od nas ten samochód oferowali nawet o 20% mniej niż w skupie dlatego mam o nim jak najlepsze zdanie. Pozdrawiam.

Postautor: Krzysztof82 » 09 sie 2016, 6:33

Dziękuję za opinie i linki. Może ktoś jeszcze doda coś od siebie na temat tej metody sprzedaży bo przyznam szczerze ze mało o niej słyszałem a wydaje mi się korzystna. Wystarczy nawet pare zdań :)

Postautor: carmaaa » 09 sie 2016, 7:12

Nawet kilka zdań to dziś dużo :). Nie wiem co ci napisać bo też sprzedałam dzieki nim samochód w ekspresowym tempie za niezłą gotówę i nie mogę do niczego sie porzyczepić. Profesjonalizm na kazdym kroku.

Postautor: Krzysztof82 » 09 sie 2016, 7:21

Dzięki wielkie za posta. 2 zdania jak widac wystarczą.

Wróć do Męski świat