Mam problemy z erekcją

Mam problemy z erekcją

Postautor: Tomas » 30 lis 2015, 8:55

Witam wszystkich forumowiczów. Tak wiem, jak brzmi temat mojego postu, ale chciałem to napisać wprost, aby szybciej uzyskać pomóc. Nie jestem desperatem, po prostu chcę się czuć lepiej sam ze sobą, oraz chcę, aby mojej partnerce było ze mną dobrze w łóżku. Znacie jakiś specyfik, który pomoże mi w problemach z erekcją? Zależy mi na dyskrecji i gwarancji jakości. Moja partnerka nie jest głupia, i widzi że coś jest nie tak, ale próbuję jakoś jej to wynagrodzić innymi sposobami, if you know what I mean :p.

Mam problemy z erekcją

Postautor: Mindast » 30 lis 2015, 11:04

To fajnie, że myślisz przede wszystkim o partnerce. Ale co Ci się dzieje dokładnie? Problemy z potencją, czy z przedwczesnym wytryskiem? To też jest ważne. Ale powiem Ci, że lekarstwem na wszystkie problemy z męskością jest: http://www.orgasmcontrol.com.pl/. Spełnia też Twoje wymogi, odnośnie dyskrecji i gwarancji jakości. Jeśli mieszkasz ze swoją partnerką, nie będzie to przeszkodzą, ponieważ produkt jest dostarczany w bardzo hm, zamaskowany sposób. Żaden element przesyłki nie zdradza jego zawartości, a sam produkt jest zapakowany w bąbelkową kopertę (też uwielbiasz pstrykać te bąbelki? XD kolejny plus!).

Mam problemy z erekcją

Postautor: Pralethien » 30 lis 2015, 13:22

Ja bym kupił ten produkt nawet ze względu na tą bąbelkową kopertę ;D. Nie no. Też słyszałem o Orgasm Control. Jeśli Ci nie pomoże – choć o takim przypadku jeszcze nie słyszałem – to możesz go zwrócić, a firma odda Ci pieniądze. Masz gwarancję jakości, dołączane są aktualne atesty. Więc myślę, że już to świadczy o skuteczności produktu, po za tym ma znakomite opinie. Wielu mężczyzn już temu produktowi zaufało.

Mam problemy z erekcją

Postautor: mamoon » 30 lis 2015, 13:45

A jeszcze ważne są składniki. Przeczytaj sobie na ich stronie internetowej, z czego tworzone są te produkty. Same naturalne składniki o właściwościach wspierających organizm. Idealna dieta dla członka :p.

Wróć do Męski świat