wizażystka na ślub

wizażystka na ślub

Postautor: klauzulka88 » 12 lip 2016, 0:25

Witam, moja siostra za kilka miesięcy bierze ślub. Każdy z naszej rodziny chciałby żeby ten dzień był dla niej wyjątkowy. Ewka to naturalna dziewczyna, która nie lubi i nie potrafi się malować, kiedy już zrobi sobie make up to raczej jest on dziełem inne osoby. Chciałabym jej w prezencie wynająć profesjonalną wizażystkę, która zrobi z niej boginie tego dnia – dopasowując się ze wszystkim do jej charakteru. Czy możecie mi polecić kogoś kto słucha oczekiwań klienta i potrafi wprowadzić je w życie? Zazwyczaj trafiam na wizażystki które wcielają w życie swoją teorię i pomysły nie słuchając co ja mam do powiedzenia. Takie osoby odpadają.

wizażystka na ślub

Postautor: carmaaa » 12 lip 2016, 1:34

To dziwna sytuacja że makijażystka nie robi tego czego chcesz i maluje cię według własnego uznania. Kiepska sprawa – ja osobiście polecam http://www.makeupstudio.net.pl/ – studio prowadzi osoba, która jest specjalistą w dziedzinie wizażu. Przemawia za tym nie tylko moja opinia, czy opinia moich znajomych, ale fakt że kobieta współpracuje z gwiazdami i to przy różnych projektach. Skoro ją tam chcą – to samo przez się rozumie że jest perfekcyjna w tym fachu.

wizażystka na ślub

Postautor: EsteraWolff » 12 lip 2016, 2:17

Zgadzam się z przedmówczynią – kilkakrotnie korzystałam z jej usług, polecałam ją również swoim znajomym i rodzinie – żadna pani którą znam nie wyszła od niej niezadowolona. Myślę, że spokojnie nada się na wizażystkę panny młodej.

wizażystka na ślub

Postautor: carmaaa » 12 lip 2016, 4:58

No tak – na tej stronie w zakładce makijaż ślubny możesz zobaczyć jej kilka projektów ślubnych. Robią wrażenie, a jednocześnie są niezwykle delikatne

wizażystka na ślub

Postautor: honeybee » 12 lip 2016, 5:48

Tak polecacie to studio – czy ta pani prowadzi szkolenia dla poczatkujących wizażystek?

wizażystka na ślub

Postautor: EsteraWolff » 12 lip 2016, 7:03

Z tego co się orientuje chyba tak. Robi tam jakieś szkolenia.

wizażystka na ślub

Postautor: Nikoletta » 12 lip 2016, 8:49

Tak, przeprowadza kursy – pod adresem http://www.makeupstudio.net.pl/kursy-makijazu-warszawa znajdziesz komplet informacji w tym zakresie. Osobiście brałam udział w jej szkoleniu i muszę powiedzieć że jest to jedno z nielicznych skzoleń z których cos wyniosłam i nie było tylko udawaniem że przekazuje się nam wiedzę.

wizażystka na ślub

Postautor: wizazystka » 12 lip 2016, 9:52

Dokładnie takie samo wrażenie odniosłam podczas szkolenia. Kobitka ma już chyba tak wypracowaną pozycję na rynku że nie boi się sprzedać całą swoją wiedzę albo po prostu jest nie z tej ziemi :-)

Wróć do Świat kobiet