Bielizna do stroju wieczorowego.

Postautor: Wisielec » 31 maja 2016, 6:54

Witam wszystkie Panie. Zwracam się do was, bo nie mam zielonego pojęcia kogo zapytać. Obiecałem żonie, że kupię jej na prezent bieliznę. Znam wszystkie wymiary ale niestety nie mam pojęcia czym się kierować przy wyborze.

Postautor: Raylia_Astid » 31 maja 2016, 7:31

Wybrałeś sobie bardzo ciężkie zadanie :D Ogólnie to ciężko jest poradzić komuś jak dobrać stanik jeżeli nie jest on kobietą. Rozmiar to swoją drogą, ale kształt każdych piersi jest inny i w sumie na tym bazuje się czy stanik leży dobrze czy nie.

Postautor: Wisielec » 31 maja 2016, 7:57

Chcesz mi powiedzieć, że znając wszystkie wymiary i tak nie ma gwarancji, że znajdę coś dobrego? No to teraz faktycznie mam ciężkie zadanie :D Chyba będę musiał ją po prostu zabrać do sklepu i dać jej wolną rękę. Tego chyba najbardziej się boję.

Postautor: stigmataX » 31 maja 2016, 8:51

No jeżeli szukasz eleganckiej bielizny to już wgl problem, bo zwykły stanik schowasz pod koszulkę a jak to będzie noszone do sukienki to może być go mocno widać i będzie to wyglądać nie fajnie. Zabierz ja na zakupy i powiedz jej żeby sobie wybrała prezent.

Postautor: caroline » 31 maja 2016, 10:44

Tak jak koleżanki już wyżej napisały, ciężko jest kupić dobrą bieliznę. Biorąc pod uwagę, że to prezent to chyba nie chcesz zrobić wtopy :D Może faktycznie lepiej ją gdzieś zabierz, będziesz mieć pewność, że wszystko pasuje a kobieta już sama sobie wybierze odpowiedni krój.

Postautor: Wisielec » 31 maja 2016, 13:01

Dzięki wam dziewczyny. Zrobię tak jak mówicie. Nie chcę żeby była niezadowolona a wiem, że i tak mi tego nie powie. W takim razie temat do zamknięcia a ja myślę dalej ;)

Wróć do Świat kobiet