Czy manicure japoński naprawdę wzmacnia paznokcie?

Postautor: carmaaa » 02 lut 2016, 9:38

Dużo dobrego czytałam o właściwościach manicure japońskiego. Mam pracę która skazuje mnie na ciągły kontakt z detergentami i nie mogę dość do łądu z moimi paznokciami. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy naprawdę warto, czy raczej to przereklamowany motyw?

Postautor: wizazystka » 02 lut 2016, 12:18

Manicure japoński jest świetny! Ja miałam tak zniszczone paznokcie że sama brzydziłam się na nie patrzeć. Po pierwszym zabiegu już było widać rezutaty. Po kilku zabiegach, jak w nocy się obudziłam i zobaczyłam dłoń obok mnie to wystraszyłam się że ktoś ze mną śpi! Ale to była moja taka ładna. :) Ale serio warto spróbować.

Postautor: Krzysztof82 » 02 lut 2016, 13:28

Z racji mojego zawodu muszę dbać o swój wygląd w tym o dłonie. Francuzi mówią, że z dłoni można wyczytać tyleż samo co ze spojrzenia… W każdym razie manicure japoński wybawił mnie od konieczności nakładania odżywki, co na męskiej dłoni wygląda dość dziwnie, a paznokcie po zabiegu ładnie i naturalnie się błyszczą i wyglądają na bardzo zdrowe, kobiety to doceniają. :)

Postautor: carmaaa » 02 lut 2016, 15:52

Same pozytywne komentarze i u was i w internecie. Ale zastanawiam się czy nie taniej byłoby kupić własne rzeczy do zabiegu i go wykonać w domu, nie jest zbyt skomplikowany.

Postautor: EsteraWolff » 02 lut 2016, 15:53

Skomplikowany może i nie jest, ale wiesz jak to jest z jakością produktów w sprzedaży ogólnodostępnej. U kosmetyczki mam przynajmniej pewność że to czym jest wykonywany zabieg naprawdę mi posłuży i jest w stu procentach do tego przeznaczone.

Postautor: carmaaa » 02 lut 2016, 15:54

Tez prawda. Ale w warszawie naprawdę jest drogo, a jak na studentkę to mam ograniczone fundusze i nie chce naciągac jeszcze rodziców na kosmetyczkę.

Postautor: EsteraWolff » 02 lut 2016, 15:54

Myślisz że rodzicie mieliby ci za złe że chcesz o siebie zadbać? Przeciez manicure to nie jest jakaś ekstrawagancja. Poza tym jeżeli szukasz studenckich cen to to tylko manicure Warszawa Mokotów salon Lash Up! Nawet jeśli to nie w twojej okolicy to opłaca się dojechać. Pozdrawiam.

Postautor: carmaaa » 02 lut 2016, 15:55

Przekonałaś mnie, ale najpierw i tak sprawdzę cennik.. ;)

Wróć do Świat kobiet