Co stosować do basenu, aby było czysto i bezpiecznie?

Postautor: stigmataX » 14 cze 2016, 2:01

Szukam informacji co powinno stosowac się do basenu żeby woda była czysta i nie zaszkodziła dzieciom. Trafiam na różne poglądy i chciałabym to wszystko usystematyzować, a także dowiedzieć się co jest prawdą, a co nie i poznać wasze zdanie. Więc proszę o wypowiedzi, będę wdzięczna za każdą z nich. Pozdrawiam.

Postautor: Hanneman » 14 cze 2016, 3:28

Cześć, ja używam tabletek które zawierają wszystko co potrzebne, miedzy innymi chlor, środek na glony i coś co wpływa na przejrzystość ale dziś już nie pamiętam nazwy. Regularne wymiany filtrów i środek do oczyszczania rurek również jest niezbędny i to wszystko. Pozdrawiam.

Postautor: wizazystka » 14 cze 2016, 4:34

Od zawsze stosuję chemię basenową od Aquapool bo to sprawdzona i uczciwa firma która dba o dostarczanie najlepszych jakościowo produktów które nie uczulają i nie powodują reakcji alergicznych. Ceny również sa konkurencyjne w stosunku do innych preparatów. Można bez strachu stosować tam gdzie kapiasie dzieci.

Postautor: Hanneman » 14 cze 2016, 5:39

Sprawdziłem i tabletki o których pisałem również są z Aquapool :). Nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu ani reakcji organizmu o jakich wspomniała koleżanka. Często robimy imprezy w ogrodzie, schodzą się znajomi z dziećmi i również oni nie sygnalizowali żeby pojawiały siejakies uczulenia czy coś takiego pozdrawiam serdecznie.

Postautor: stigmataX » 14 cze 2016, 6:51

Dziękuję za informacje, czytałam już o tych środkach i to prawda że sa uznawane za jedne z najlepszych, obojętnie wpływających na ludzki organizm.

Postautor: Hanneman » 14 cze 2016, 7:57

Nie ma za co fajnie że mogłem pomóc.

Wróć do W ogrodzie