Leżaczek do ogrodu

Leżaczek do ogrodu

Postautor: klauzulka88 » 15 mar 2016, 0:43

Witajcie kochani. Postanowiłam założyć temat poświecony aranżacji ogrodowej. Nie każdy sobie zdaje sprawę z tego, że aranżowanie ogrodu tak samo jak aranżacja domu wymaga odpowiedniego przygotowania i znajomości. Ja niestety nigdy nie byłam dobra w dekoracji wnętrz, dlatego zwracam się z prośbą do was o jakieś ciekawe podpowiedzi. Kupiliśmy z mężem dom, który własnie wykańczamy, wreszcie mamy ogrod, ale oczywiście nikt nie ma koncepcji na jego aranżowanie. Co należy uwzględnić w takim ogrodzie, by był elegancki i praktyczny? Z góry dziękuję Wam za podpowiedzi.

Leżaczek do ogrodu

Postautor: Krzysztof82 » 15 mar 2016, 1:37

Witam. W zeszłym roku też mieliśmy podobny problem. Urządzaliśmy z żoną patio w naszym ogródku. Musieliśmy dokupić nie tylko meble, ale także i duży parasol, aby można było posiedzieć na zewnątrz także w upalne dni. Jak dla mnie nie ma wyposażenia ogrodu bez efektownej huśtawki. My co prawda mamy drewnianą z poduszkami na siedzeniu, ale widziałem w niejednym sklepie ładne huśtawki ogrodowe z daszkiem. Do tego jakieś fotele do ogrodu o mnie się zawsze marzył hamak, ale niestety nie mamy jak go zainstalować, u nas drzewka są jeszcze za małe.

Leżaczek do ogrodu

Postautor: wizazystka » 15 mar 2016, 2:25

Witaj, meble do ogrodu znajdziesz w każdym markecie budowlanym więc nie wiem w czym problem

Leżaczek do ogrodu

Postautor: mamoon » 15 mar 2016, 3:24

Koleżanka widać dosadnie podpowiedziała, że temat jest niepotrzebny, ale ja uważam inaczej. Myślę, że warto wymienić się pomysłami na wykonanie patio czy ogrodu. Ja bym jeszcze poruszył problem pielęgnacji takich mebli bo jak wiadomo ogrodu doskonale pasują drewniane meble.

Leżaczek do ogrodu

Postautor: honeybee » 15 mar 2016, 6:22

Witam. Do pielęgnacji mebli to świetnie sprawdzają się mleczka pielęgnacyjne do elementów drewnianych. Myślę, że warto też zatroszczyć się o odnowienie takich mebli po sezonie, na przykład pomalowanie ich lakierem drewno ochronnym.

Leżaczek do ogrodu

Postautor: Tomas » 15 mar 2016, 7:37

A ja na waszym miejscu poszperałbym w tym miejscu: ogrodowe.teakowemeble.pl/, jak dla mnie mają najlepsze dodatki. Trzeba tylko coś wybrać, a wybór ogromny. Polecam

Leżaczek do ogrodu

Postautor: carmaaa » 15 mar 2016, 8:41

Ja tam na szczęście nie mam ogrodu, a wolę posiedzieć sobie na ławce w parku ;P

Wróć do W ogrodzie