Jakie pojemne meble komody z szufladami, szafki czy jakieś inne?

Postautor: klauzulka88 » 25 sty 2017, 3:43

Witam. Mam pytanie: jakie meble są najbardziej pojemne, a jednocześnie nie zajmują dużo miejsca? Ciężko jest mi zagospodarować przestrzeń mojego niewielkiego mieszkania bo mam bardzo dużo rzeczy, nawet samych ubrań, i potrzebuję czegoś co pozwoli mi nad tym wszystkim skutecznie zapanować

Postautor: carmaaa » 25 sty 2017, 5:51

Szafki na ubrania to według mnie nie jest dobry wybór, układasz ciuchy w stos jeden na drugim a potem wszystko się przewraca :(

Postautor: klauzulka88 » 25 sty 2017, 6:29

Więc szuflady? Też mi się tak wydaje, i łatwiej coś znaleźć

Jakie pojemne meble komody z szufladami, szafki czy jakieś i

Postautor: EsteraWolff » 25 sty 2017, 8:55

Jak potrzebne są ci pojemne i praktyczne meble komody to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Ciekawe fasony znajdują się tutaj: meblex-rawicz.pl/category/komody. sama zdecyduj czy chcesz z szafkami czy tylko same szuflady, wg mnie lepsze są szuflady, jeszcze bardziej pojemne i właśnie wygodne w użytkowaniu, łatwo można w nich zachować idealny porządek

Postautor: klauzulka88 » 25 sty 2017, 10:15

Dzięki, ciekawe meble w tym sklepie Meblex, nie myślałam, że komody mogą być takie ładne, kojarzyłam je głównie z bardzo prostymi i nudnymi komodami jakich pełno w sieciówkach, zdecydowanie wolałabym takie, o wiele ładniej wyglądają i będą dekorować a nie tylko spełniać rolę funkcjonalną

Wróć do W domu