Jak można fajnie urządzić salon?

Postautor: EsteraWolff » 09 wrz 2016, 2:54

Siema, robię remont mieszkania i zastanawiam się jak mogłabym urządzić salon, żeby wglądał fajnie i nowocześnie. Dla mnie salon jest najważniejszy, bo w nim najczęściej będę przyjmować gości to taka wizytówka mieszkania. Inaczej niż w sypialni, wszystko powinno mieć swoje miejsce. rzeczy nie powinny się bezwiednie walać po mieszkaniu, to jest moja główna zasada. Czy ktoś już aranżował swoje mieszkanie i mógłby mi coś polecić. Może wiecie jakie rozwiązania w praktyce się sprawdzają.

Postautor: wizazystka » 09 wrz 2016, 4:48

teraz wile osób decyduje się na automatycznie rozkładaną kanapę. I tak myślę, ze to jest jedno z lepszych rozwiązań, po pierwsze bardzo wygodne, po drugie nowoczesne i szeroki wybór pod kątem designu. U mnie się sprawdziło. Musze przyznać ci rację, dla mnie też zawsze najważniejszy był salon. Szczególnie, że bardzo lubię przyjmować gości. Mam dużą rodzinę, która często mnie odwiedza, więc salon tez jest takim pokojem dla gości, w którym jakby co można kogoś przenocować.

Postautor: Krzysztof82 » 09 wrz 2016, 5:02

Moim zdaniem najlepiej sprawdzają się w salonie narożniki. Nawet na mniejszych powierzchniach można zmieścić całkiem sporo osób. Do tego taki mebel przyda się jakby trzeba było przenocować niespodziewanego gościa. Tylko dopasuj narożnik do stolika i lampy. Wszystko musi harmonijnie współgrać ze sobą.

Postautor: Nikoletta » 09 wrz 2016, 5:55

A myślałaś może o tym by wstawić w salonie stół i krzesła ? Teraz jest moda na taki styl. Przejrzyj sobie nowoczesne aranżacje I zobacz na co teraz się stawia ;P Zwróć uwagę na kolory, bardzo modne są mieszanki czerni z bielą. Wszelkie szarości z drobnymi elementami kolorowymi to taki ideał obecnie.

Postautor: EsteraWolff » 09 wrz 2016, 8:02

Super, dzięki za rady ;)

Wróć do W domu