Co sądzicie o metalu w aranżacji wnętrz?

Postautor: klauzulka88 » 22 sie 2016, 19:03

Podoba się Wam?

Postautor: carmaaa » 22 sie 2016, 21:51

Jest nowoczesny, często minimalistyczny i myślę, że w takich wnętrzach jest ok, a tak to zależy gdzie się znajdzie no i przede wszystkim co to jest. Pytasz o coś konkretnego?

Postautor: klauzulka88 » 23 sie 2016, 0:46

Właściwie nie… Widziałam u znajomych świetne wieszaki do przedpokoju metalowe, właśnie bardzo nowoczesne (chociaż nie jestem wcale jakąś wielką zwolenniczką nowoczesności) i wydaje mi się, że fajnie to wygląda. Może miałabym ochotę zaprowadzić w swoim domu parę zmian i własnie umieścić jakieś metalowe elementy ale w sumie nie mam za bardzo pomysłów ani tez takiej wyobraźni żeby powiedzieć, czy to się będzie dobrze prezentować akurat u mnie. Obawiam się, że przez metal w domu zrobi się chłodno i nieprzytulnie

Postautor: zastopowany » 23 sie 2016, 3:23

moim zdaniem tak własnie jest no chyba że chodzi o jakieś bardzo pojedyncze elementy, np. porecz do schodow. Ja mam też wieszaki ścienne metalowe, są bardzo praktyczne ale nie sa to na tyle duze elementy żeby wprowadzaly do domu jakis kimat, cieply czy chlodny

Postautor: EsteraWolff » 23 sie 2016, 3:56

Nie nooo, nie przesadzajcie że metal w mieszkaniu nadaje się tylko na wieszaki… Ja mam dużo elementów z metalu, przede wszystkim niesamowicie wygodne żelazne łóżka u mnie w sypialni i u dzieci. Wyglądają świetnie ale przede wszystkim sa bardzo komfortowe w uzytkowaniu. I na pewno nie powiedziałabym żeby mój dom wyglądał przez nie nieprzytulnie :)

Postautor: klauzulka88 » 23 sie 2016, 5:57

Właśnie mnie też się podobają takie łóżka, ale zawsze jakoś tak kojarzyło mi się, że one pasują tylko do bardzo romantycznych, klasycznych wnętrz

Postautor: EsteraWolff » 23 sie 2016, 7:09

Nie, to nie jest tak, możesz przeciez znaleźć łóżka metalowe, ale o różnych kształtach i w różnych stylach. Bez trudu można je dopasować do preferowanej przez siebie stylistyki, myślę, że z tym nie będzie najmniejszego problemu

Postautor: klauzulka88 » 23 sie 2016, 7:44

Ok, pomyślę :)

Wróć do W domu