Czy przyciemnione szyby są bezpieczne?

Postautor: HonorPana » 04 sie 2016, 1:56

Mój partner chce, abyśmy mieli w naszym samochodzie przyciemnione szyby, Nie jestem do knca przekonana, tym bardziej, ze podczas jazdy nie nosi okularów, choc mogłby. Czy przyciemnione szyby są na pewno bezpieczne?

Postautor: Nikoletta » 04 sie 2016, 2:59

To nie jest tak, że jak szyby sa przyciemnione, to nic już zupełnie nie widzisz. To nei działa tak. Poczytaj o technologii która jest wykorzystywana do produkcji takich okien i może wtedy zmienisz zdanie. Wg mnie skoro zostaly dopuszczone do sprzedazy,to musza być bezpieczne.

Postautor: honeybee » 04 sie 2016, 4:25

Chyba bardziej niebezpieczne jest to ze twój facet nie nosi tych okularow… co za pytanie…………….

Postautor: Tomas » 04 sie 2016, 5:01

Jest wiele firm, które zajmuja się profesjonalnym przyciemnianiem szyb w Warszawie i okolicy. Znaja techniki i muszą (!!!!!!) dbac o bezpieczeństwo, bo inaczej żadna z tych firm nie utrzymalaby się na rynku. Na pewno nie jest tak, ze folia nie pozwala nic widziec. To akurat nie wchodzi w gre, bo to bylby absurd.

Postautor: Mindast » 04 sie 2016, 5:24

Dokladnie tak – AbsuRD. ; ) a pani bojaźliwa widać

Postautor: Krzysztof82 » 04 sie 2016, 6:50

Usługę przyciemnienia szyb oferuje Artfoll z Warszawy i możesz poprosić przecież o jaśniejszą folię. Mają wiele różnych folii, dekoracyjne, matowe… Brat u nich oklejał samochód, to teraz jeździ na kolorowo po mieście z logo firmowym ;) A takie szyby musza być bezpieczne. I nie może być to sprawa przypadku.

Wróć do W domu