Kuchnia w płytkach, łącznie z blatem

Postautor: Mindast » 01 lip 2016, 0:31

Dzień dobry. Sytuacja domowa tak wpłynęła na mnie, że musiałem w końcu podjąć decyzję i zgodzić się na remont kuchni, który zaproponowała moja kobieta ;D Oczywiście sprawa problematyczna dotyczy tego co najbardziej dekoracyjne, a więc płytki. Meble do kuchni jakoś tam wybierzemy, ale płytki i ich założenie spędza nam sen z powiek. Szukamy dobrych fachowców, którzy znają się n rzeczy i poradzą sobie z nawet najbardziej wymagającymi klientami (moja żona :D) Doradźcie coś, jeśli oczywiście możecie.

Postautor: Nikoletta » 01 lip 2016, 1:31

Witaj. Nie rozumiem, czemu to właśnie żony mają być te najbardziej wymagające ;D U mnie mąż ma najwięcej do powiedzenia, jeśli chodzi o stylizację wnętrza. Wynalazł sam specjalistów, http://glazurnictwociszewscy.pl/ byli profesjonalni, choć mąż jak zwykle miał coś by się przyczepić, więc nie mów, że to tylko kobiety są takie czepialskie ;) Pozdrawiam.

Postautor: Krzysztof82 » 01 lip 2016, 3:24

Kobiety są czepialskie i nie ma co lamentować. Moja to już w ogóle. Dla niej nawet najbardziej profesjonalny płytkarz nie jest wystarczająco dobry by zagościć w naszych progach. Jak zatrudniliśmy malarza, tona drugi dzień zwijał manatki i wyszedł, bo go wyrzuciła. Z jednej strony ok, nie dała się naciągnąć, ale z drugiej… współczuję każdemu fachowcowi, co będzie nas na przyszłość odwiedzał.

Postautor: Mindast » 01 lip 2016, 5:26

Hej, nie twierdzę, że każda jest czepialska, tylko moja, więc się nie obrażaj. :D Mam dośc wymagającą kobietę, której ciężko dogodzić, ale myślę, że znajdę odpowiedniego fachowca. Jeśli nie chyba będzie mi potrzebny szybki kurs i sam będę musiał położyć te płytki ;P

Postautor: honeybee » 01 lip 2016, 6:42

Witam. Ja na twoim miejscu poszukałbym w necie. Wydaje mi się, że znajdzie się jakiś dobry glazurnik Warszawa cennik powinien być traktowany jedynie informacyjnie, niezbyt poważnie, bo i tak większość firm bierze pod uwagę indywidualne podejście do klienta po oględzinach pomieszczenia.

Postautor: Wisielec » 01 lip 2016, 8:30

Hej. Sprawdzcie sobie tutaj cennik http://glazurnictwociszewscy.pl/kontakt/. Wydaje się być spoko. U mnie remontowali ubikację, łazienkę już wcześniej miałem wyremontowanom, poki co nie ma potrzeby by ją na nowo remontować.

Postautor: Mindast » 01 lip 2016, 10:13

heheh no to skoro polecacie tą firmę musi być dobra. Widać kolego nie zauważyłeś, że już ktoś podał namiar do tej samej firmy, ale, dzięki że podzieliliście się swoimi wrażeniami. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udzielanie się. Pozdrowienia dla was, trzymajcie kciuki za mój remont.

Wróć do W domu