Ile czasu trwa projekt.

Ile czasu trwa projekt.

Postautor: Tomas » 22 cze 2016, 0:55

Planuję w najbliższym czasie rozpocząć budowę domu. Chciałbym, aby całą aranżacją zajęli się specjaliści, którzy mają o tym pojęcie. Zanim jednak wkroczy ekippia wykończeniowa, chciałbym mieć wizualizację projektu u siebie. Muszę rozplanować całą robotę, ile trwa wykonanie projektu takiego wnętrza.

Ile czasu trwa projekt.

Postautor: Krzysztof82 » 22 cze 2016, 2:15

To dość sporo pracy, ale jeśli bierze się za to zespół specjalistów, to idzie bardzo szybko. Po kilku dniach powinieneś otrzymać końcowy efekt. Polecam usługi firmy, którą znajdziesz tutaj marengo-architektura.com/oferta/ , tutaj możesz liczyć nie tylko na szybką robotę, ale też i fajny efekt końcowy.

Ile czasu trwa projekt.

Postautor: Tomas » 22 cze 2016, 3:01

Liczę na szybki projekt, bo nie wiem do końca, kiedy będę miał czas, żeby się wszystkim zająć :)

Ile czasu trwa projekt.

Postautor: carmaaa » 22 cze 2016, 4:59

W tej firmie działają ekspresowo :) Mi zrobili projekt, co prawda małego mieszkania, z dnia na dzień, ale byłam odpowiednio do tego przygotowana.

Ile czasu trwa projekt.

Postautor: wizazystka » 22 cze 2016, 5:43

Dla mnie też pracowali. Nie znalazłam lepszych architektów wnętrz w Krakowie. Mają bardzo dobre ceny i fajnie się z nimi wszystko ustala. Generalnie wiedzą od razu, czego oczekuje od nich klient.

Ile czasu trwa projekt.

Postautor: mamoon » 22 cze 2016, 5:55

Zaglądałem na ich strone marengo-architektura.com/o-nas/ . Fajne mają realizacje, szczególnie jeśli chodzi o mieszkania. Szczerze przyznam, ze do glowy by mi nie przyszlo, że można takie projekty stworzyć :) No ale to w końcu fachowcy w swojej dziedzinie.

Wróć do W domu