Biuro aranżacji wnętrz potrzebne od zaraz

Postautor: Hanneman » 14 cze 2016, 0:20

Witajcie. Otóż mam dosyć problem. Prowadzę agencję nieruchomości i teraz zaczęliśmy swoją działalność na południu Polski (mamy wydziały oparte na innym podziale niż wojewódzki). Teraz wykupiliśmy dwa mieszkania w Katowicach, które są raczej w dramatycznym stanie. I niestety, ale kopnął nas nasz projektant wnętrz. „Na gwałt” więc potrzebujemy jakiegoś dobrego biura projektowania wnętrz, które się sprawą zajmie.

Postautor: Dr.Wajda » 14 cze 2016, 1:16

Trzeba bylo mu wiecje placic a nie teraz plakac i szukac na gwalt :D

Postautor: wizazystka » 14 cze 2016, 1:29

Rozumiem Cię doskonale, miałam analogiczną sytuację w swojej firmie z jednym gościem. Ale wiesz co, wiem, że w Katowicach jest jedna naprawdę świetna firma zajmująca się aranżacją wnętrz, sama korzystałam z ich usług jakiś czas temu, projektowali pomiezczenia w moim domu. Dzięki nim mój dom to istne cacko. :)

Postautor: Hanneman » 14 cze 2016, 2:00

Rozumiem, że prowadzą nie tylko usługi projektowania wykończenia lokali, ale też całą kompleksową usługę, z meblami etc.? Bo te mieszkania, co nabyliśmy, wymagają gruntownego odnowienia i zależałoby mi na takim nowoczesnym wykończeniu.

Postautor: wizazystka » 14 cze 2016, 4:49

Oczywiście! Mi zrobili cały dom, choć w takim bardziej klasycznym stylu, począwszy od kuchni, przez łazienkę po salon i sypialnię. Łącznie z meblami (z tego co pamiętam, mają włąsną stolarnię). Wykonali naprawdę kawał świetnej roboty i jeśli bym miała jeszcze raz wybierać, to wybrałabym ich. :) Tym bardziej, że nie robią według jakichś ogólnych wskazówek, tylko rozmawiają z Tobą, wypytują co ci się podoba, a co nie. Więc usługa perfekcyjna :)

Postautor: Hanneman » 14 cze 2016, 7:31

W takim razie baaardzo proszę o podesłanie mi przez prywatną wiadomość kontaktu do ich przedstawiciela, będę wdzięczny. :)

Postautor: wizazystka » 14 cze 2016, 8:43

Wysłane :)

Wróć do W domu