Strona 1 z 1

Jak wyczyścić elewację domu

Post: 18 maja 2016, 19:06
autor: EsteraWolff
Witam, mam problem z elewacja mojego domku. Jest strasznie brudna. prubowałą już w jednym miejscu ją doczyścić, ale nic to nie dawało. Czy ktoś zna może jakieś skuteczne sposoby na poradzenie sobie z tym problemem?

Jak wyczyścić elewację domu

Post: 18 maja 2016, 20:47
autor: honeybee
tutaj jest ciekawa oferta mycia elewacji firmakrzak.com/mycie-elewacji-i-kostki-brukowej.html . Czyszczą nie tylko elewację, ale też kostkę brukową. Dobierają odpowiednie środki czyszczące i maszyny do materiału z którego zrobiona jest elewacja. Tak by nic się nie zniszczyło.

Jak wyczyścić elewację domu

Post: 18 maja 2016, 22:11
autor: Krzysztof82
A czy ta firma nie zajmuje się przypadkiem projektowaniem ogrodów ? Wydaje mi się, ze już kiedyś z nimi współpracowałem. Są bardzo spoko. Można się z nimi dogadać również pod względem ceny.

Jak wyczyścić elewację domu

Post: 18 maja 2016, 23:26
autor: carmaaa
Tak, też miałam z nimi do czynienia i właśnie była to pielęgnacja drzew Warszawa generalnie ma kilka takich fajnych firemek. Nie ma co narzekać. Ale Firma Krzak wyróżnia się na ich tle. Mają bardzo korzystny stosunek

Jak wyczyścić elewację domu

Post: 19 maja 2016, 1:12
autor: Wisielec
Robili ogródki na osiedlu, które budowałem. Najważniejsze, ze są solidni i dotrzymują terminów. Wcześniej miałem różne doświadczenia, a to się ktoś spóźniał, a to było inaczej niż w projekcie. A tutaj miłe zaskoczenie. Wszystko tak jak miało być, nie musiałem niczego pilnować, chyba po raz pierwszy w życiu. Następnym razem też ich wezmę.

Jak wyczyścić elewację domu

Post: 19 maja 2016, 4:04
autor: Dr.Wajda
Ja tez byłem bardzo zadowolony. Szczególnie korzystnie kształtuje się u nich stosunek jakości wykonania do ceny. A do tego są otwarci na negocjacje.

Jak wyczyścić elewację domu

Post: 19 maja 2016, 6:38
autor: EsteraWolff
wow ile porad się pojawiło. Dziękuję wszystkim za cenne uwagi. Na pewno wszystkie wezmę pod uwagę.