Jaki sklep z meblami dla nastolatki polecacie?

Postautor: Tomas » 25 kwie 2016, 1:43

Właśnie przeprowadziłem się z rodziną za miasto z czego moja córka nie jest za bardzo zadowolona. Chciałbym ją przekonać że będzie jej tu o wiele lepiej niż w centrum więc wpadłem na pomysł że kupię jej fajne meble młodzieżowe i zrobie ogólnie bardzo ciekawy pokoju z wszystkimi udogodnieniami. Nie mam jeszcze motywu przewodniego więc przydałyby się inspiracje. Jaki sklep z dużym asortymentem możecie mi polecić?

Postautor: Nikoletta » 25 kwie 2016, 4:42

cześć, ostatnio odwiedziłam moją dobrą koleżanką z czasów szkolnych i byłam pod wrażeniem pokoju jej córki. Po prostu zawsze chciałam mieć taki pokój, dziewczęcy ale jednak poważny z fajnymi motywami kwiatowymi na szafkach. Mogę Ci tylko podpowiedzieć że kupowała to w sklepie Baby Best ale więcej niestety nie wiem. Mam nadzieję że pomogłam i pozdrawiam.

Postautor: honeybee » 25 kwie 2016, 6:20

Własnie miałam odpisać koledze żeby rozejrzał się w tym sklepie ale mnie ubiegłaś :P. Pod tym linkiem znajdziesz fajne linie mebli młodzieżowych: babybest.pl/12-meble-mlodziezowe. Tak mi się wydaje że koleżankę oczarowały meble Daisy, które i mi się bardzo podobają. pozdrawiam.

Postautor: Tomas » 25 kwie 2016, 8:48

Dzięki za odpowiedzi. Daisy wyglądają bardzo fajnie, są takie wyważone, ale chyba zdecyduję się na Young bo wydaje mi się że bardziej odpowiadają osobowości mojej małej księżniczki.

Postautor: honeybee » 25 kwie 2016, 10:55

Też są bardzo ładne i estetyczne. Dobrze że kierujesz się jej charakterem bo dzieki temu masz pewność że się jej spodobają :).

Wróć do W domu