Przyjęcie w domu

Przyjęcie w domu

Postautor: Hanneman » 02 mar 2016, 7:48

W związku z brakiem dużych środków finansowych organizuję moje wesele w formie przyjęcia rodzinnego, mam nadzieję, że w ogrodzie domowym. Będzie kilkanaście najważniejszych osób i dla nich przeznaczona będzie ta uroczystość. Chciałbym, aby ktoś zajął się przygotowaniem jedzenia na tę okazję. Myślałem nawet o firmie, które na co dzień obsługuje wesela. Możecie kogoś polecić.

Przyjęcie w domu

Postautor: honeybee » 02 mar 2016, 9:22

Dobrze pomyślałeś, bo firmy, który dysponują dużymi salami weselnymi organizują też cząstkowe usługi w postaci na przykład przygotowania poczęstunku dla gości. Jeśli chodzi o jedzenie to wybór masz praktycznie nieograniczony. Wystarczy się dogadać względem preferencji, no i oczywiście ceny.

Przyjęcie w domu

Postautor: Pralethien » 02 mar 2016, 10:56

Kiedyś miałem okazję korzystać z takich usług, akurat przy okazji rocznicy ślubu, którą tez organizowaliśmy w formie przyjęcia ogrodowego. Pamiętam, że wtedy znalazłem ofertę na stronie http://salabella.pl/index.php/strona/catering-warszawa/catering-weselny/. Jedzenie było bardzo dobre i zostało go bardzo dużo.

Przyjęcie w domu

Postautor: Raylia_Astid » 02 mar 2016, 12:31

Miejsce, o którym pisze kolega to bardzo znana sala pod Warszawą. Dają dobrze zjeść nie tylko na przyjęciach rodzinnych. Ja akurat byłem tam na konferencji firmowej z noclegiem. Zestaw zup, jakie podano palce lizać. Szczególnie flaczki zapadły mi w pamięci, a to przecież nie jest jakaś ekskluzywna zupa, która niesie ze sobą wiele smaków. Tutaj jednak była zdecydowanie najlepsza.

Wróć do W domu