Szuka sprawdzonego producenta taśm

Postautor: Dr.Wajda » 27 sty 2016, 1:03

Witam wszystkich użytkowników forum. Mam do was takie pytanie. Prowadzę hurtownię z artykułami budowlanymi. Coraz częściej przychodzą klienci, którzy szukają różnego rodzaju taśm. Nigdy nie myślałem, że taśma to coś czego będę potrzebował w mojej ofercie. Jak widać jest na to popyt więc szukam sprawdzonej firmy.

Postautor: Tomas » 27 sty 2016, 2:42

Taśmy mają dzisiaj bardzo szerokie zastosowanie. Jeżeli zależy ci na sprawdzonym producencie sprawdź tą stronę http://www.euro-tape.pl/oferta/ . Moja firma zamawiam tam regularnie i jak na razie nie słyszałem złej opinii. Sprawdź koniecznie, z tego co wiem to przy większych zamówieniach można liczyć na fajny rabat.

Postautor: Dr.Wajda » 27 sty 2016, 5:01

O, bardzo fajna strona. Dzięki bardzo. Widzę, że w swojej ofercie mają dość dużo różnych wynalazków. Sprawdzę jeszcze kilka innych stron i zobaczę co ciekawego mają. Jeżeli znacie jeszcze jakieś ciekawe strony to proszę o namiary, będę bardzo wdzięczny.

Postautor: Krzysztof82 » 27 sty 2016, 6:53

Jeżeli chcesz mieć zadowolonych klientów, bierz taśmy ze strony powyżej. Od jakiegoś już czasu zamawiam od tej firmy produkty. Wcześniej korzystałem z niby sprawdzonego dostawcy, klienci narzekali, że taśmy puszczają, słabo się kleją i bardzo szybko się odklejają.

Postautor: Dr.Wajda » 27 sty 2016, 8:12

Dzięki za rady. Zamówiłem kilka rodzajów na próbę. Rozdam po klientach i zapytam o ich opinię. Chyba nie ma bardziej miarodajnej opinii niż opinia fachowców.

Wróć do W domu