Jak zwrócić uwagę płci przeciwnej?

Postautor: stigmataX » 27 wrz 2017, 4:04

Cześć, podoba mi się pewien mężczyzna z pracy, ale nie wiem jak zwrócić jego uwagę. Macie może jakieś sposoby?

Postautor: Krzysztof82 » 27 wrz 2017, 4:41

Ubierz się raz wyzywająco, postaw na mocny makijaż, a na pewno zwróci na Ciebie uwagę. Może postaraj się też porozmawiać z nim na tematy, które go interesują, pokaż się jako osoba interesująca się jego sprawami

Postautor: carmaaa » 27 wrz 2017, 5:29

Nie, nie i jeszcze raz nie, nie ubieraj się wyzywająco, a seksownie - ołówkowa spódnica, biała koszula, odpowiedni makijaż i facet jest Twój. Oczywiście inteligentna rozmowa też może zdziałać cuda - tutaj akurat zgodzę się z kolegą. Na pewno jednak nie stawiaj na wyzywający ubiór, a w szczególności do pracy.

Postautor: EsteraWolff » 27 wrz 2017, 6:55

Ja ze swojej strony polecam natomiast wybór feromonów. Stosowane są już od starożytności - przy ich pomocy kobiety uwodzą mężczyzn już od zarania dziejów. Może warto spróbować ich dziś. W razie potrzeby mogę doradzić Ci jakie feromony wybierać, aby zwiększyć swoje szanse podczas zdobywania męskiego serca.

Postautor: stigmataX » 27 wrz 2017, 7:57

Spróbuję i seksownego ubioru oraz feromonów, może też zdecyduję się wreszcie na rozmowę z nim. Trzymajcie za mnie kciuki!

Wróć do Offtopic