Czy zimowa kurtka damska firmy North Face to dobry pomysł na prezent?

Postautor: Krzysztof82 » 23 lut 2017, 0:49

Moja żona, która kończy niebawem czterdziestkę zażyczyła sobie w tym roku prezentu, jakiego jeszcze wczesniej nie chciała. Jako, że jest wielką fanką pieszych wędrówek, to mam jej kupić dobrą kurtkę na takie wędrówki. Nie znam się praktycznie wcale w tym temacie i pomocy potrzebuje bardzo szybkie, bo urodziny już za dwa tygodnie.

Postautor: Hanneman » 23 lut 2017, 2:05

Niezłą wyobraźnie ma Twoja żona, ale za to jest na coś konkretnego zdecydowana. Ja jak moja żone pytam co by chciała dostac to zawsze odpowiada, że wymyśl cos sam. A jak już coś sam wymyśle, to po co mi to kupowałeś przecież już mam…

Postautor: Krzysztof82 » 23 lut 2017, 3:01

No i bądź tu mądry :))))

Czy zimowa kurtka damska firmy North Face to dobry pomysł na

Postautor: wizazystka » 23 lut 2017, 4:54

Z punktu widzenia kobiety, to bardzo dobre kurtki można znaleźć tutaj napieszo.pl/96-kurtki-damskie-zimowe, oczywiscie nie tylko panie dobrze się ubiorą w tym sklepie, ale i panowie i dzieci. Oferta jest dla wszytkich. Mają super ofertę firmy North Face kurtki damskie zimowe to tylko wycinek z szerokiej oferty.

Postautor: honeybee » 23 lut 2017, 5:24

Do kurtki możesz na przykład w napieszo.pl dokupić jakies buty na dalekie wyprawy. Zróbo to awansem na przyszły rok, bo jak się kurtka żonie spodoba, to i całą resztę będzie chciała mieć skompletowaną :))))

Postautor: Krzysztof82 » 23 lut 2017, 7:26

Dobrze, że urodziny są raz w roku, bo nasz budżet domowy mógłby nie przetrzymać takiego zainteresowania…A raz na jakiś czas to można sobie coś fajnego sprawić.

Wróć do Offtopic