Budowa hali przemysłowej

Budowa hali przemysłowej

Postautor: Mindast » 18 sty 2017, 4:38

Witam. Zakladam taki watek, poniewaz chcialbym sie od was jak najwiecej dowiedziec na temat hal przemyslowych. Jestem raczej zielony w tym temacie, dlatego prosze was o pomoc, licząc na fachowe porady ;) Prowadze swoj wlasny biznes, ktory niespodziewanie zaczał się rozwijac , w zwiazku z czym bede potrzebował dobudowac jakas hale z przeznaczeniem glownie na magazyn. I teraz pytanie: Czy warto przebudowywac stary, zniszczony budynek stojący niedaleko? Czy lepiej zainwestowac w konstrucje nowa?

Budowa hali przemysłowej

Postautor: Krzysztof82 » 18 sty 2017, 6:16

To zalezy w jakim stanie jest ten budynek, ja jednak bym cie namawial na to, zebys wybudowal nowe hale przemysłowe. Teraz istnieje wiele firm, ktore swiadcza uslugi w zakresie konstrukcji stalowych, ze nie warto bawic sie w odnawianie starych budynków, ktore i tak pewnie co jakis czas trzeba bedzie remontowac, bo cos bedzie nie tak. Jesli jestes zainteresowany, to moge polecic firme http://solidhale.pl/ – bardzo fajna firma i niedroga. Pozdrawiam!

Budowa hali przemysłowej

Postautor: Dr.Wajda » 18 sty 2017, 7:02

Tez polecam firme SOLID Hale Stalowe! Super mi się z nimi wspolpracowalo. Stawiałem chlew-nię i mogłem liczyc na fachowe porady z ich strony.

Budowa hali przemysłowej

Postautor: M4C1E4 » 18 sty 2017, 9:31

Ja tez uwazam, że nowe hale przemysłowe z wykorzystaniem konstrukcji stalowych to na tyle korzystna inwestycja, że nie warto inwestowac w stare budynki. Pozdrawiam!

Wróć do Offtopic