Miejsca zielone w Wielkopolsce

Postautor: Tomas » 17 sty 2017, 2:36

Miałem okazję ostatnio przejżdżać kilka razy przez wielkopolskie miasta i jedno co mi się rzuciłow oczy to fakt, że zieleń miejsca jest tam idealnie skomponowana. Czy orientujecie się może, jakie firmy zajmują się tego typu realizacjami, bo może podsunę ten pomysł włodarzom mojego miasta :)))

Postautor: Mindast » 17 sty 2017, 3:27

Pomysł dobry, tylko pytanie, czy bedzie wola z ich strony. Ja wiem na przykład, że wiele tych realizacji to zasługa ogrodyporosa.com.pl, która to firma od wielu lat oferuje projekty ogrodów i terenów zielonych na najwyższym pozomie.

Postautor: stigmataX » 17 sty 2017, 6:04

Dokładnie tak, zajrzyjcie tutaj http://www.ogrodyporosa.com.pl/konin to akurat informacje dla Konina. Miast, w których można znaleźć ich realizacje jest dużo więcej. Sama wynajęłam ich do stworzenia swojego ogrodu, a trafiłam na ich ofertę zupełnie przypadkiem. Czasami takie przypadki są bardzo opłacalne.

Postautor: Tomas » 17 sty 2017, 7:05

Widzę, żę moja wizyta w urzędzie miasta będzie trudna, ale przynajmniej recenzje nie wymagają żadnych dopowiedzeń...Szukam jak najwięcej dobrych przykładów, bo im więcej tym łątwiej dla mnie.

Postautor: Nikoletta » 17 sty 2017, 7:31

Oczywiście, że nie trzeba nic wiecej doposowiadać. Wystarczy, że pokażesz, co tak naprawdę dostali mieszkańcy innych miast jak na przykład Leszno http://www.ogrodyporosa.com.pl/leszno i to bedzie dobra karta przetargowa do całej inicjatywy.

Wróć do Offtopic