Filmy reklamowe – Warszawa

Postautor: Mindast » 08 wrz 2016, 3:10

Witam. Szukam firmy, która specjalizuję się w kręceniu filmów reklamowych. Chciałbym, aby taka firma nakręciła film reklamowy o mojej działalności. Chcę opowiedzieć przed kamerami o tym jak wygląda nasza działalność, co oferujemy, co nas różni od konkurencji, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty itp. pomyślałem, że może ktoś na tym forum będzie ze stolicy.. i będzie potrafił coś zarekomendować..? mogę liczyć na Waszą pomoc? Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)

Postautor: carmaaa » 08 wrz 2016, 3:19

Ja akurat jestem z Warszawy i mogę Ci polecić znakomitą firmę ;) wejdź sobie tutaj: grupachimera.pl/ ;) pod tym linkiem znajdziesz super opis firmy, która specjalizuje się kręceniu filmów reklamowych, ale nie tylko ;) warto wejść na ich stronkę i zapoznać się dokładnie z opisem który tam jest ;)

Postautor: EsteraWolff » 08 wrz 2016, 4:45

No ja też polowałam swojego czasu na firmę tworzącą filmy reklamowe w Warszawie i trafiłam na genialną ofertę ;) polecam się zapoznać z tym odnośnikiem, bo t am jest wszystko fajnie rozpisane. Naprawdę warto!

Postautor: Nikoletta » 08 wrz 2016, 5:47

Kurczę.. w sumie niegłupi pomysł. Mój brat ma firmę i bardzo słabo działa właśnie dlatego, że jest słabo promowana.. jednak reklama to jest klucz do rozkręcenia firmy.

Postautor: klauzulka88 » 08 wrz 2016, 7:05

Dokładnie.. bez dobrej reklamy wiele firm po prostu nie pociągnie. Trzeba umieć się zaprezentować i tyle. Każda firma powinna docierać do nowych klientów każdym sposobem.

Wróć do Offtopic