Namiary na stronkę z częściami zamiennymi

Postautor: Krzysztof82 » 04 lip 2016, 2:44

Cześć. Szukam namiarów i ogólniego jakiegoś info o firmie, w której mógłbym zamówić sporo części zamiennych do maszyn budowlanych. Jakoś tak się zdarzyło, że zawsze zamawiałem tego typu sprzęty w pewnej firmie, która niestety ogłosiła upadłość i jestem teraz w kropce, bo nie wiem gdzie zamawiać :P Liczę, że na tym forum znajdzie się jakiś fachowiec, który mi coś podpowie i uda nam się wspólnie znaleźć jakieś rozwiązanie.

Postautor: mamoon » 04 lip 2016, 3:57

Ej no chłopie, a z wyszukiwarką to masz problem? Bo takie coś raz dwa sobie możesz wyszukać i nie potrzebujesz do tego żadnych fachowych porad itp.

Postautor: Dr.Wajda » 04 lip 2016, 5:25

Kompletnie się nie zgadzam z kolegą wyżej. W wyszukiwarkach owszem można znalexć sporo odnośników i stron, ale co z tego jak nie wiadomo czy są profesjonalne itp.?? ja zawsze zamawiam z jednej srpawdzonej firmy części do maszyn budowniczych itp. Jak chcesz to wejdź sobie tutaj: glimat.pl/czesci-zamienne-do-maszyn-budowlanych znajdziesz pod tą stronką naprawdę duży i profesjonalny wybór takich części i spokojnie coś wybierzesz dla siebie.

Postautor: wizazystka » 04 lip 2016, 6:10

Myślałam, że temat będzie o częściach zamiennych do samochodów, ale jednak tu chodzi o coś innego.. ;P

Postautor: Krzysztof82 » 04 lip 2016, 6:31

dziękuję serdecznie o pomoc! Widać, że to bardzo profesjonalna firma i coś mi się wydaję, że przez bardzo długi czas będę zamawiał sprzęt u nich. Serdecznie dziękuję za pomoc i rekomendacje tej firmy. Pozdrawiam!

Wróć do Offtopic