Kto poleci adwokata?

Kto poleci adwokata?

Postautor: stigmataX » 20 maja 2016, 3:10

Witam serdecznie! Od dłuższego czasu poszukuję sprawdzonego adwokata od odszkodowań z Łodzi w tamtym miesiącu miałam stłuczkę i mam nie małe problemy z uzyskaniem odszkodowania. Oje nerwy już są tak zszargane, że postanowiłam wynająć kogoś kto się na tym zna i mi pomoże.

Kto poleci adwokata?

Postautor: Hanneman » 20 maja 2016, 4:59

Jeżeli chodzi o odszkodowania Łódź nigdy nie słynęła z sumienności, już kilku moich znajomych miało problemy z uzyskaniem odszkodowania, kiedy naturalnie im się należało.

Kto poleci adwokata?

Postautor: M4C1E4 » 20 maja 2016, 6:41

A jak myślicie, należy mi się odszkodowanie, kiedy spóźniłem się z opłatą OC o dwa dni? To było zwykłe niedopatrzenie a teraz mam wielki problem, bo grozi mi przejęcie wszystkich opłat, a co najgorsze to nie była moja wina...

Kto poleci adwokata?

Postautor: zastopowany » 20 maja 2016, 6:57

no nie wydaje mi się żebyś coś mógł wskórać w tejże sytuacji, mogłeś pilnować terminów, z dokumentami przy aucie nie ma żartów. Jeżdząc bez ważnych dokumentów automatycznie bierzesz odpowiedzialność w razie ewentualnych szkód, nawet jeśli nie były Twoją winą... Taki mamy klimat kolego.

Kto poleci adwokata?

Postautor: Hanneman » 20 maja 2016, 8:43

Tak myślałem, żona jak się dowie to mnie chyba z domu wyrzuci...Tak to jest jak ma się milion obowiązków na głowie i nawet nie ma kiedy pomyśleć o pdstawowych rzeczach... no ale cóż jakiego sobie piwa naważyłem takie wypije.

Kto poleci adwokata?

Postautor: zastopowany » 20 maja 2016, 10:38

Niestety, dzięki takim kierowcom jak Ty, inni mogą się uczyć odpowiedzialności ;P szczególnie jak dopiero co odebrali prawko i nie są w stanie dopilnować wszytskiego.

Wróć do Offtopic