Dobra agencja pośrednictwa pracy w Holandii

Postautor: stigmataX » 05 kwie 2016, 4:58

Cześć wszystkim. Przeglądam internet w poszukiwaniu godnej zaufania agencji pośrednictwa pracy, która miałaby oferty pracy tak dla mężczyzn jak i dla kobiet. Szczególnie zależy mi na firmie która byłaby typowo holenderska. Będę wdzięczna za pomoc i z góry dziękuje za odpowiedzi.

Postautor: wizazystka » 05 kwie 2016, 6:54

Jeśli interesuje Cię Holandia praca jaką tam dostaniesz będzie z pewnościa dobrze platna i bezpieczna o ile skorzystasz właśnie z dobrej agencji. Polecam Ci holenderską VDU ktora dziala juz od wielu lat i zatrudnia chyba wyłącznie Polaków. Mój kuzyn jeździ do nich sezonowo od 3 lat i zastanawia się czy nie zostać na stałe bo warunki jakie mu ta oferują są naprawdę bardzo dobre jak na studenta. Pytasz o oferty dla mężczyzn i kobiet bo zamierzasz jechać z kimś? Pozdrawiam.

Postautor: stigmataX » 05 kwie 2016, 7:50

Gdyby była taka możliwość chciałabym aby pojechał ze mną mój chlopak, stąd to pytanie.

Postautor: Krzysztof82 » 05 kwie 2016, 8:45

Hej! Z moją żoną co sezon pracujemy dla VDU bo interesuje nas tylko praca w Holandii dla par, a tam możemy byc caly czas razem w ciastkarni. Poza tym dają porządnie zarobić i swietnie traktuja swoich ludzi. Hotel dla pracowników jest w bardzo dobrym standardzie, lepszym niz niektore hotele turystyczne ;). Nie ma na co narzekać, dlatego polecam każdemu kto chce pracować na zachodzie.

Postautor: M4C1E4 » 05 kwie 2016, 9:54

Jak wygląda organizacja dojazdu na miejsce w Holandii? Z tego co wyczytalem na stronie to przewozy obsluguje jakas firma zewnetrzna. Czy porusza sie ona wedlug jakiegos rozkladu czy na zamowienie, kiedy zbierze sie wystarczajac liczba pracownikow?

Wróć do Offtopic