Transport mebli i AGD

Transport mebli i AGD

Postautor: Krzysztof82 » 15 mar 2016, 4:17

Dzień dobry. Ujmę sprawę pokrótce. Z rodziną przeprowadzamy się, do jednej z dzielnic naszej pięknej Warszawy. Do stolicy dzieli nas 40 km. Z poprzedniego mieszkania mamy sporo mebli i innych przedmiotów do wywiezienia. W tym także sprzęt agd jaki cenne dla mojej żony antyki i dzieła sztuki. Czy ktokolwiek z Was miał kiedyś styczność z profesjonalistami w przeprowadzkach? Nie chcę opierać się o przypadek. Dlaczego tak mi zależy na profesjonalizmie? Mamy do przewiezienia cenną porcelanę, obrazy itp, znajomi kiedyś też wyprowadzali się, a efekt był tego taki, że podczas transportu zepsuła im się lodówka..Wydali sporo pieniędzy na transport a później miesiąc czasu żywność trzymali na balkonie – dobrze ze to zima była – zanim kupili sobie nową lodówkę. Nie chciałbym aby ten scenariusz się powtórzył. Pozdrawiam was

Transport mebli i AGD

Postautor: Tomas » 15 mar 2016, 4:45

Hej, nie rozumiem zbytnio twojego problemu. Włącz kompa, w wyszukiwarce wystukaj sobie tanie przeprowadzki Warszawa i po sprawie. Na pewno się coś znajdzie. Jak nie ufasz losowi i przypadkom to sprawdź opinie o firmach, komentarze na stronach powinny się znaleźć i poczytaj jak ludzie oceniają fachowość takiej ekipy. Trzymaj się, powodzenia

Transport mebli i AGD

Postautor: wizazystka » 15 mar 2016, 6:05

Witaj, z tego co jest mi wiadome to Transport Wiki oferuje ciekawe oferty przeprowadzkowe na terenie Warszawy. Nie jestem w stu procentach pewna, ale oferują chyba demontaż mebli i późniejszy montaż po wniesieniu do domu. Myślę, że tobie się przyda takla firma skoro jesteś tak bardzo strachliwy.

Transport mebli i AGD

Postautor: Mindast » 15 mar 2016, 7:11

Hej, ja tam bym się sam przeprowadzał. Nie dałbym nikomu do przewożenia moich mebli i sprzętu agd. Więc doskonale rozumiem założyciela tematu. Najlepiej wypożycz sobie większe auto do transportu i sam podziałaj. Wtedy jak coś się stanie będzie miał pretensje tylko do siebie, ale wierzę ze solidnie zabezpieczysz przedmioty. Mam nadzieję, że ci dobrze podpowiedziałem.

Transport mebli i AGD

Postautor: Pralethien » 15 mar 2016, 7:57

Cześć, nie jestem pewien czy samodzielny transport jest bezpieczniejszy, firma transportowa ma przynajmniej jakieś doświadczenie w tym, codziennie to robią. Nawet jeśli wypożyczysz auto to wiesz w jaki sposób przewozić transport? Żeby się nie okazało, że będziesz przewoził po jednym elmencie – wtedy rzeczywiście taniej będzie zatrudnić nawet najdroższą firmę transportową.

Transport mebli i AGD

Postautor: stigmataX » 15 mar 2016, 8:54

Zajrzyj tutaj transportwiki.com.pl/o-nas/ mają dobre ceny i co najważniejsze przewożą 7 dni w tygodniu. Doświadczenie też jest atutem tej firmy, a najlepszym potwierdzeniem jestem ja.

Transport mebli i AGD

Postautor: zastopowany » 15 mar 2016, 10:33

Potwierdzam, koleżanka ma rację

Wróć do Offtopic