Opinia na temat firmy

Opinia na temat firmy

Postautor: Tomas » 27 sty 2016, 19:28

Witam serdecznie. Jestem właścicielem firmy zajmującej się wykańczaniem domów i mieszkań w stanie deweloperskim. Montujemy balkony, okna, schody i wiele innych. Trafiłem ostatnio na stronę firmy Metal Styl i przejrzałem ich ofertę. Świadczą usługi w wielu interesujących mnie zakresach. Chciałem podpytać czy ktoś z was zna tę firmę ? Co o niej sądzicie? Z góry dziękuję.

Opinia na temat firmy

Postautor: caroline » 27 sty 2016, 21:27

Hej. Kilka dni temu zamówiłam u nich schody do mojego salonu fryzjerskiego. Możesz obejrzeć ten model na stronie http://www.metalstyl.pl/schody/ze-stali . To ten środkowy w pierwszym rzędzie. Uważam, że wykonali oni bardzo fachowo i solidnie swoją pracę. Poza tym zorbili to błyskawicznie. Myślę, że są godni polecenia.

Opinia na temat firmy

Postautor: klauzulka88 » 28 sty 2016, 0:22

Hej. Podzielam opinię przedmówczyni. To bardzo profesjonalna firma z miłą obsługą. Zamawiałam tam niedawno balustradę balkonową i jestem bardzo zadowolona. Wykonali ją precyzyjnie i jest naprawdę imponująca. Zresztą namiastkę ich możliwości można zobaczyć u nich na stronie, http://www.metalstyl.pl/balustrady . Fajne jest również to, że realizują oni indywidualne projekty.

Opinia na temat firmy

Postautor: Dr.Wajda » 28 sty 2016, 1:35

Siema. Dokładnie! Dla mnie robili szklaną podłogę na wymiar i jest genialna. Na każdym, kto do mnie przychodzi, robi ona wrażenie. Polecam tę firmę z pełną odpowiedzialnością.

Opinia na temat firmy

Postautor: Hanneman » 28 sty 2016, 3:47

Witam. Ja u nich skorzystałem z usługi gięcia kształtowników, więc nie mogę wypowiedzieć się na temat jakości ich produktów. Co do poziomu usług jednak mogę powiedzieć, że to pierwsza klasa zarówno pod względem fachowości, jak i uprzejmości pracowników.

Opinia na temat firmy

Postautor: Nikoletta » 28 sty 2016, 5:48

Cześć. Ja jestem w trakcie zbierania pieniędzy na nowe schody. Też mam zamiar kupić je u nich, bo galerię zdjęć mają przekonującą. Jest tam tyle ślicznych schodów, że nie mam pojęcia na które się zdecyduję.

Opinia na temat firmy

Postautor: Krzysztof82 » 28 sty 2016, 8:43

Dzień dobry. Ja kupowałem u nich daszek do mojego sklepu spożywczego. Nie było podczas transakcji, ani montażu żadnych problemów, ani niespodzianek. Daszek mi dobrze służy. Firma godna polecenia

Wróć do Offtopic