Produkty do higieny małych dzieci, szukam czegoś w dobrej cenie.

Postautor: Krzysztof82 » 14 sie 2017, 6:52

Niedawno urodził mi się syn. Chcemy z żoną odpowiednio zadbać o jego wrażliwą skórę dlatego szukamy jakiś sprawdzonych kosmetyków w dobrej cenie. Czego używanie i co możecie polecić. Interesuje mnie coś ogólnie dostępne ;)

Postautor: wizazystka » 14 sie 2017, 7:03

Według mnie nivea robi bardzo fajne rzeczy, szczególnie te z serii dla maluchów. Masz w ofercie mydła dla najmłodszych, chusteczki do higieny oraz wiele więcej. Sama kupuję takie mydło i oliwkę. Cena jest dobra i dostaniesz to w prawie każdym markecie.

Postautor: klauzulka88 » 14 sie 2017, 9:35

Możesz sprawdzić na https://www.aptekagemini.pl/group/nivea-baby wszystkie informacje o produktach z tej serii. Fajne jest to że w większych marketach gdzie są działy dla dzieci można te kosmetyki bez problemu dostać.

Postautor: Krzysztof82 » 14 sie 2017, 12:22

No właśnie ostatnio widziałem takie mydła i zastanawiałem się czy warto to kupować bo firma głównie kojarzy mi się z kremem do rąk, który jak sami wiecie, nie jest specjalnie wysokich lotów ;)

Postautor: klauzulka88 » 14 sie 2017, 13:12

Krem może nie ale produkty z przeznaczeniem dla małych dzieci są już naprawdę konkretne więc warto je kupować. Przetestujesz to sam się przekonasz ;) Pozdrawiam.

Wróć do Wyjaśniamy niejasne