Muzyka na weselu

Muzyka na weselu

Postautor: Tomas » 21 lip 2016, 0:28

Witajcie! Jak myślicie, czy opłaca się wynajmować na przyjęcie weselne dj-a czy może lepiej samemu odtwarzac muzykę z płyt? Chciałbym, żeby na moim weselu była tylko taka muzyka, jaką preferujemy ja i moja narzeczona, a także większość naszych gości. Chodzi głównie o to, że nie lubimy disco polo, a jak zauważyłem, większość dj-ów gra taką chałę, bo uważają, że goście przy tym najlepiej się bawią.

Muzyka na weselu

Postautor: Nikoletta » 21 lip 2016, 2:07

No bo taka jest prawda. Przeważnie ludzie znają piosenki disco polo i lubią się przy nich bawic, zwłaszcza jak sobie popiją. A jaką muzykę chcielibyście mieć na swoim weselu?

Muzyka na weselu

Postautor: Tomas » 21 lip 2016, 2:32

Nas irytuje disco polo – prosta, ogłupiająca muzyka i idiotyczne teksty, no może poza paroma wyjątkami. Wolimy już współczesne kawałki pop dance, a także disco lat 80-tych. Ale tym czego słuchamy na co dzień jest rock i metal.

Muzyka na weselu

Postautor: Nikoletta » 21 lip 2016, 3:28

Cięzko się bawić na weselu przy muzyce rock i metal, ale to jest tylko moje zdanie. Jeśli chcecie mieć taką muzę na swoim przyjęciu weselnym, to chyba powinniście puszczać swoje płyty z odtwarzacza.

Muzyka na weselu

Postautor: honeybee » 21 lip 2016, 4:46

A ja jestem innego zdania. Sama też nie lubię disco polo i gdy poprosiłam DJ-a, żeby nie grał takiej muzyki na moim weselu, to bez problemu się zgodził. A niektóre ballady metalowe i szlagiery rockowe są naprawdę super i sprawdzają się również na weselach. A to strona internetowa tego DJ-a, który grał u mnie - http://www.djlight.pl/. Polecam, super gość, który świetnie się sprawdził również w roli konferansjera.

Muzyka na weselu

Postautor: Tomas » 21 lip 2016, 4:56

Bardzo dziękuję. Miło by było, gdyby DJ na naszym weselu grał taką muzykę jaką lubimy. A jakie u niego są stawki za udział w kilkugodzinnym przyjęciu?

Muzyka na weselu

Postautor: honeybee » 21 lip 2016, 5:38

Z tego co się orientuję, to stawka dj-a na wesele to 2000 złotych, natomiast na nieduże przyjęcie weselne, które trwa od 4 do 6 godzin to 1200 złotych.

Muzyka na weselu

Postautor: Tomas » 21 lip 2016, 7:57

Aha, rozumiem. Ceny są do przyjęcia. Myślę, że opłaca się wynając takiego dj-a, choć oczywiście najpierw musze się z nim skontaktować i przekonac, czy jest on w stanie spełnic wszystkie nasze oczekiwania.

Wróć do Wyjaśniamy niejasne