Wyjazd na uniwersytet ludowy na dalekiej północy co zabrać?

Postautor: Krzysztof82 » 29 cze 2016, 0:48

Udało mi się uzyskać możliwość wyjazdu na uniwersytet ludowy na północy Szwecji gdzie nauka polega na studiowaniu materiałów z skromnych pokojach w zupełnej ciszy i skupieniu. Oczywiście są wykłady itd ale bardziej miejsce to przeznaczone jest np do pisania prac. Co oprócz ciepłej odzieży powinienem z sobą zabrać? Pytanie szczególnie do osób które były w skandynawii.

Postautor: carmaaa » 29 cze 2016, 2:15

Jeżeli będziesz się bardzo dużo uczył to koniecznie kup sobie tabletki Bioflax które są po prostu świetne w wspomaganiu nauki i poprawianiu koncentracji. Może dobrze byłoby także wziąc z sobą Cholinex Intense w pudełku. Skoro ma tam być zimno to zapewne złapiesz przeziębienie, ja przynamniej nieustannie choruję w Szwecji.

Postautor: mamoon » 29 cze 2016, 2:25

Mój znajomy tam pracował. Budował hale składowe w Kirunie i powiedział mi że brali tam z załogą Omegamed Baby z witaminą D. Miał to nieszczęście że był tam podczas nocy polarnej. Podobno bardzo chorowali z powodu braku światła i tylko wit. D w jakiś sposób im pomagała.

Postautor: EsteraWolff » 29 cze 2016, 2:46

Przepraszam że tak się wtrącę ale nie mogę znaleźc lepszego tematu a potrzebuję dobrych tabletek dopochwowych na grzybicę. Moglibyście mi coś wskazać?

Postautor: carmaaa » 29 cze 2016, 5:32

Pewnie, też kiedyś cierpiałam na tę nieprzyjemną chorobę ale pomogło mi to: http://www.bez-recepty24.pl/iladian-direct-plus-10-kapsulek-dopochwowych.html , obecnie to chyba najlepszy lek na grzybicę, który dobrze jest pobrać profilaktycznie nawet po wyleczeniu. Z tego co pamiętam to chyba najpierw bierze sie raz na dzień a potem raz na dwa tygodnie.

Postautor: EsteraWolff » 29 cze 2016, 7:37

Bardzo ci dziekuje za pomoc.

Wróć do Wyjaśniamy niejasne