Szukam dobrego serwisu Canona w Poznaniu.

Postautor: Nikoletta » 31 maja 2016, 21:35

Hejo! Chyba temat wszystko wyczerpuje, ale co by się nikt nie czepił, to szukam jakiegoś dobrego serwisu w Poznaniu kserokopiarek Canona. Zależy mi na tym, by oferowali kompleksową naprawę. Sprzęt jest dosyć nowy, więc ciężko mi powiedzić, co jest z nim nie tak. Wskazane też, by działali naprawde szybko :)

Postautor: honeybee » 31 maja 2016, 23:09

Cześć! Jeśli sprzęt jest nowy, to może nie jest to kwestia samego urządzenia, a na przykład coś ze sterownikami się stało? Wiesz, czasem tak jest, że aktualizujesz system w komputerze, a zapomnisz o sterach i wszystko idize w cholerę.

Postautor: Nikoletta » 31 maja 2016, 23:33

Nie wydaje mi się, powiem szczerze, żeby to była kwestia oprogramowania, bo nik niczego nie aktualizował tutaj. Chyba, że to też jest przyczyna ;D

Postautor: Hanneman » 01 cze 2016, 1:14

Siema, owszem, to może być przyczyna ;), a może być po prostu też to, że sprzęt tez ma swoja wytrzymałość, więc odmówił posłuszeństwa. To jesli szukasz kogoś, kto zajmie się w Poznaniu naprawą drukarki, to najlepiej szukaj autoryzowanych serwisantów danej firmy (w Twoim wypadku to będzie ktoś od Canona). Jeśli pójdziesz do jakiegoś gościa, co to mówi, że się zna, a zna się jak pies na astronomii, to niestety ale moż enarobić więcej szkud niż porzytku.

Postautor: Krzysztof82 » 01 cze 2016, 3:58

A ja Ci powiem, wyrzuć stary sprzęt i weź w dzierżawę nowy. Raz, że nie Ty się musisz martwić o to, czy on będzie działać, czy nie. Nie musisz się też martwić o kszoty związane z używaniem (czyli tusze itd.), tylko po prostu wiadomo, jakąś tam dolę odpalasz właścicielowi.

Postautor: Nikoletta » 01 cze 2016, 5:25

Aha, a gdzie taką ofertę znajdę?

Postautor: Krzysztof82 » 01 cze 2016, 7:57

A tu na przykład :) http://www.telekontrakt.pl/dzierzawa/. Oczywiście możesz też im zlecić naprawe Twojego sprzętu. Kwiest atego tylko, czy nie lepiej po prostu wziąć nowy, profesjonalny i nie martwić się więcej o to, czy on się zepsuje, czy nie.

Postautor: Nikoletta » 01 cze 2016, 9:09

Niby nie głupie. Zadzwonie do nich jutro i zobaczę, co mi proponują. A tym czasem, borem lasem ;)

Wróć do Wyjaśniamy niejasne