Ile trzeba zapłacić za przesyłkę międzynarodowa?

Postautor: Dr.Wajda » 24 maja 2016, 0:20

Tak jak w temacie. Czy ktoś z was wysyłał taką paczkę i orientuje się mniej więcej w kosztach takiego przedsięwzięcia? Mam kilka paczek które chcę wysłać, ale nie wiem jakiej firmie to zlecić żeby nie popłynąć z pieniążkami.

Postautor: Krzysztof82 » 24 maja 2016, 1:28

Jeżeli szukasz kuriera międzynarodowego to polecam sprawdzić strony takich większych firm ogólnoświatowych. Są to duże firmy na rynku przesyłek więc siłą rzeczy muszą mieć konkurencyjne stawki. Ja zawsze wysyłam paczki kurierem, ale to tylko dla tego, że nigdy nie miałem problemów z dostarczeniem paczki.

Postautor: Nikoletta » 24 maja 2016, 3:30

Ja ostatnio widziałam w gazecie taką duża reklamę z napisem tani kurier Warszawa. Spróbuję znaleźć tą gazetę tylko ciekawa jestem czy w ofercie mają też przesyłki zagraniczne. Tani kurier brzmi chwytliwie, ale jak to ma się do oferty to ciężko powiedzieć.

Postautor: Dr.Wajda » 24 maja 2016, 4:49

Duże firmy są w porządku, ale rozmawiałem ze znajomym i on mi mówił żebym szukał prywatnej firmy, bo koszt jest nieporównywalnie mniejszy niż ten w przypadku dużych firm. Nie wiem jak to się faktycznie sprawdza.

Postautor: Krzysztof82 » 24 maja 2016, 5:47

zawsze możesz wejść na stronę 2SEND i porównać ceny w różnych firmach. Stronę polecił mi znajomy i z tego co mówił to kwoty praktycznie nie odbiegają od tego co firmy mają na swoich stronach. Sprawdzałem stronę i nawet raz na jej podstawie wybrałem kuriera. Cena taka sama jak w kalkulatorze więc polecam :D

Wróć do Wyjaśniamy niejasne