Potrzebny warsztat regenerujący tylne belki w Świdnicy

Postautor: Tomas » 04 kwie 2016, 3:10

Moi drodzy, potrzebny mi namiar na warsztat specjalizujący się w tylnych belkach francuskich samochodów. Słyszałem kiedyś że w Świdnicy jest bardzo dobry warsztat który się tym zajmuje ale niestety zapomniałem o jaką ulicę chodziło i jestem w kropce. Pomożecie?

Postautor: Nikoletta » 04 kwie 2016, 4:46

Pomożemy! :P Jeśli interesuje Cię profesjonalna regeneracja tylnej belki to na pewno będziesz chciał udać się do tylnabelka.com. Sama stawiałam tam moje stare Saxo, kiedy koła zaczęły mi się rozchodzic na boki. Komicznie to wyglądało i choć straszono mnie że ta naprawa bedzie kosztowac majatek to w porownaniu z cenami innych warsztatów zapłaciłam niedużo. Pozdrawiam serdecznie.

Postautor: Mindast » 04 kwie 2016, 6:27

Zgadzam się że to bardzo dobry zakład. Chociaż osobiście nieprzepadam za Citroenami to zawsze wpadały mi w ręce. Miałem dwa w firmie i jeden w domu. Po paru latach na każdego w swoim czasie przyszła pora i trzeba było wymieniać belki. Każdego wstawiałem do tylnabelka.com i mam problem z głowy na lata.

Postautor: Tomas » 04 kwie 2016, 8:26

Tak, to będzie ten warsztat dzięki za pomoc. Mówili o nim moi znajomi i póki człowiek nie potrzebował takich informacji to nawet za bardzo nie słuchał o czym gadają. Minęło trochę czasu i okazuje się że sam potrzebuje pomocy.

Postautor: Nikoletta » 04 kwie 2016, 9:06

Ale się zrobiło filozoficznie :D. Nie masz się co martwić, w każdym samochodzie coś trzeba z czasem naprawić akurat w tym modelu jest to tylna belka. Ciesz się że nie pompowtryski, albo automatyczna skrzynia, to są dopiero tragedie :P

Wróć do Wyjaśniamy niejasne