Tanie sklepy z odzieżą

Tanie sklepy z odzieżą

Postautor: zastopowany » 23 gru 2015, 4:24

Szukam jakiegoś taniego sklepu internetowego z odzieżą damską i męską. Przeglądałem różne portale aukcyjne ale chciałbym znaleźć sklep gdzie zapłacę raz przesyłkę a nie kilka razy bo zakupie od różnych sprzedawców. Do tej pory kupowałem tylko w sklepach stacjonarnych dlatego nie znam takich sklepów w sieci.

Tanie sklepy z odzieżą

Postautor: Nikoletta » 23 gru 2015, 6:23

Ja gdy chcę wyszukać jakieś fajne ciuszki szukam niedrogich bluzek damskich w sklepie internetowym i dzięki temu zawsze trafiam na jakąś ciekawą okazję. Tobie tez polecam taką metodę wyszukiwania sklepów w sieci.

Tanie sklepy z odzieżą

Postautor: M4C1E4 » 23 gru 2015, 7:41

Zrób tak jak koleżanka pisze, nie ma co polecać jakiegoś sklepu bo tam tez możesz nie znaleźć czegoś co trafi w twój gust.

Tanie sklepy z odzieżą

Postautor: honeybee » 23 gru 2015, 10:06

Ja ciuchów nie kupuje online. Za to biżuteria to całkiem co innego. W sieci mam taką mnogość różnych ofert, że często nie jestem w stanie się zdecydować na jakiś konkretny wzór. Do tego ostatnio mam bzika na punkcie biżuterii włoskiej, nie wiem czemu ale strasznie mnie się ona podoba.

Tanie sklepy z odzieżą

Postautor: carmaaa » 23 gru 2015, 11:32

Ja znowu nie mam innej możliwości jak kupować ubrania w sieci. Jestem dość puszysta i u mnie w mieście nie ma sklepów z pasującą na mnie odzieżą ;/ I robię podobnie jak koleżanka z posta numer dwa, czyli kupuję ładne ubrania dla puszystych w sklepie www i prawie zawsze coś odpowiedniego dla siebie znajdę.

Wróć do Wyjaśniamy niejasne