U kogo zlecić zrobienie filmu z wesela?

Postautor: Tomas » 19 lip 2016, 1:30

Cześć Wam. Mam pewien dylemat. Otóż mój kuzyn miał zostać kamerzystą na moim weselu, ale w końcu zrezygnował i teraz szukam na gwałt dobrego kamerzystę z Warszawy, który będzie kamerzystą u mnie na weselu. We wrześniu ma mieć miejsce ślub w Warszawie, a ciężko jest znaleźć dobrych fotografów i kamerzystów ot tak, więc piszę tutaj na forum i liczę, że może ktoś tutaj pomoże mi coś wymyślić.. bo nie wiem co robić.

Postautor: Mindast » 19 lip 2016, 3:32

Ale Cię kuzyn wystawił, dlatego ja wolę takie coś zawsze załatiwać z osobami z poza rodziny itp. zapłacisz i wiesz, że coś będzie zrobione a tak to właśnie coś nagle komuś wyskoczy i potem są problemy i incydenty. No ale ja Ci nie pomogę bo z Warszawy to już kompletnie nikogo nie znam i nie będę potrafił polecić

Postautor: Nikoletta » 19 lip 2016, 4:42

Ja za to znam świetną firmę prolinestudio.pl która się zajmuje kręceniem filmów i robieniem zdjęć na weselach. Napisz czy zadzwoń do nich, czy mają jakiegoś wolnego kamerzystę w Warszawie w danym terminie i może akurat się uda coś wymyślić Wam wspólnie.

Postautor: honeybee » 19 lip 2016, 7:34

Ja korzystałam z usług świetnej firmy, która zajmuje się wideofilmowaniem w Warszawie ;) Prześwietny film zrobili z mojego ślubu, który naprawdę jest o klasę lepszy niż takie zwykłe, które ciągle oglądałam u znajomych. Gdzie trzeba to poważny, a tak to dużo humoru, klasy i wdzięku ten film ma ;) Gorąco pozdrawiam, może będą mieli wolne terminy ;)

Wróć do W wolnym czasie