Modele do sklejania - sklep internetowy

Postautor: HonorPana » 16 lis 2016, 2:32

Mój syn jest wielkim miłośnikiem sklejania modeli samolotów i zdalnie sterowanych samochodów. Chcę kupić mu jakiś nowy, fajny zestaw do sklejania i jakąś zabawkę na pilota. Ktoś może polecić jakieś marki albo może miejsce z szerokim wyborem? Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi i porady.

Postautor: Nikoletta » 16 lis 2016, 5:04

Sklejanie modeli to super sprawa! Mój mąż z synem spędzają przy tym całe weekendy i nie mogą się oderwać. Ale cieszę się bardzo, bo to zdecydowanie lepsze niż siedzenie przed komputerem i granie w gry, rozwija wyobraźnie i zdolności manualne, więc super, że Twój syn też upodobał sobie taką rozrywkę. Kto wie, może nasze szkraby zostaną kiedyś konstruktorami :)

Postautor: HonorPana » 16 lis 2016, 5:30

A może, może! Różnie w życiu bywa, wszystko niby może się jeszcze pozmieniać, ale kto wie, może rzeczywiście to początki ich kariery… Ale nadal czekam na polecenia jakiegoś sklepu z zabawkami, ktoś coś może chce podrzucić?

Postautor: honeybee » 16 lis 2016, 5:56

Hmm, czyli szuka pani sklepu z modelami zdalnie sterowanymi i modelami plastikowymi do składania… No to odpowiedź jest prosta! Ja jako dobry sklep internetowy z plastikowymi modelami Do Zabawy polecam bardzo! Mają ogromny wybór różnego rodzaju zabawek i bardzo przystępne ceny.

Postautor: HonorPana » 16 lis 2016, 8:04

O, rzeczywiście! Właśnie sobie przejrzałam na szybko ich ofertę i widzę, że naprawdę jest w czym wybierać, super! Jutro sprawdzę z synem dokładniej i razem coś zamówimy.

Wróć do W wolnym czasie