Strona 1 z 1

Pomysł na wakacyjną wycieczkę

Post: 21 kwie 2016, 0:46
autor: Krzysztof82
Szukam pomysłu na wycieczkę wakacyjną :). Szczerze przyznam że nigdy nie byłem podróżnikiem, więc nawet nie bardzo wiem gdzie chciałbym się wybrać, ani co zobaczyć. Jednak ostatnio udało mi się trochę pozmieniać moje życie dzięki czemu mogę pozwolić sobie na fajny wyjazd, który przydałby mi się żeby się odstresowac i ochłonąć. Co polecacie?

Pomysł na wakacyjną wycieczkę

Post: 21 kwie 2016, 2:45
autor: EsteraWolff
Zadałes bardzo otwarte pytanie, trudno będzie zaproponować Ci cos nie znajac Twojego gustu i upodobań. Ze swoich doświadczeń mogę polecić rejs po Adriatyku, szczególnie z nastawieniem na piękne wybrzeże. Uważam że przede wszystkim warto nastawić się na rejsy, albo jazdę innym środkiem lokomocji bo spędzenie tygodnia w hotelu przy basenie to raczej żaden wypoczynek jak dla mnie. Pozdrawiam.

Pomysł na wakacyjną wycieczkę

Post: 21 kwie 2016, 4:43
autor: Krzysztof82
Mam podobne zdanie. Jeśli chcę juz gdzieś pojechać to niech to będzie wyjazd z prawdziwego zdarzenia. Kolega podrzucił mi ofertę rejsu po Morzu Śródziemnym: http://www.pasat-charter.pl/rejsy/wok%C3%B3%C5%82-majorki.html . Ten pomysł bardzo mi się spodobał i bardzo bym chciał wziąć udział w tej wycieczce, ale chciałbym poznać czyjąs opinię o tej firmie. Moze ktos z nimi pływał, albo czarterował jacht?

Pomysł na wakacyjną wycieczkę

Post: 21 kwie 2016, 7:30
autor: Wisielec
Witam, czarteruję od nich łódź w każde wakacje w różnych miejscach na świecie i nigdy nie miałem żadnego problemu. Wszystko przebiega szybko, sprawnie i niedrogo. Mają bardzo duzy wybór róznych jednostek, a do tego profesjonalną kadrę, więc jeśli wybierasz się na organizowacną przez nich wycieczkę to na pewno będzie świetnie.