Rower na triatlon

Rower na triatlon

Postautor: EsteraWolff » 12 maja 2016, 4:58

cześć jestem kobietą przygotowującą się do obecnie do swojego pierwszego triathlonu no i wiem, że muszę się już powoli przesiąść na profesjonalny rower, który pozwoli mi osiągnąć profesjonalne rezultaty. potrzebuje oczywiście czegoś na długie dystanse co mnie na zawiedzie na trasie. do 3 tysięcy złotych najlepiej jeśli to możliwe. polecacie coś

Rower na triatlon

Postautor: Hanneman » 12 maja 2016, 7:47

proponuje ci wejsc na te strone supersportowy.pl/7-szosatriathlon to jest bardzo dobry sklep i tu masz zebrane wszystkie modele przelajowe. ogolnie mozesz byc pewna ze kazdy model jest w miare dobry bo oni naprawde wybieraja tylko to co najlepsze. do trzech tysiecy cos znadziesz tylko musisz sie zdecydowac czy chcesz miec rame z alumium czy z wlokna weglowego. jedno i drugie rozwiazanie ma swoje plusy i minusy musisz pomyslec co dla ciebie jest najbadziej istotne. pozdrawiam i zycze udanych zakupow

Rower na triatlon

Postautor: Wisielec » 12 maja 2016, 9:57

ogol;nie wiesz o kazdym kodelu mozesz sobie poczytac opinie i recenzje w intenrecie. mam wrazenie ze czasem nawet wideo recenzje powstaja takic hrzeczy to jest bardzo pomocne bo wtedy mozna wiecej zobaczyc. a najlepiej jak by inny doswiadczony kolaz ci doradzil

Rower na triatlon

Postautor: M4C1E4 » 12 maja 2016, 10:36

Powiem tak, ja mam dwa rowery Univega bo preferuję bardziej jazdę terenową, taką gdzie potrzebna jest wytrzymała rama. Ale trochę się znam i chętnie koleżance pomogę w wyborze jeśli tego potrzebuje. Pozdrawiam serdecznie :)

Rower na triatlon

Postautor: Mindast » 12 maja 2016, 12:54

Znalazł sie wybawca pomocnik :D myśle że od rowerów univega to trochę daleko do szosowych. ale pewnie cos tam wiesz. ja bym jednak ci radzil poradzic sie specjalisty. wtedy najlepiej wybierzesz. ale sklep jest rzeczywiście okej, dobre ceny

Wróć do W świecie sportu