Strona 1 z 1

Serwis klimatyzacji?

Post: 10 kwie 2016, 23:08
autor: Dr.Wajda
Poszukuje jakieś dobrej firmy, która zajmuje się serwisowaniem klimatyzacji bo niestety moja instalacja wymaga sprawdzeniu i chyba trzeba ją wymienić. Byłbym wdzięczny za jakieś solidne rekomendacje i poleccie coś dobrego! Pozdrawiam.

Serwis klimatyzacji?

Post: 11 kwie 2016, 1:20
autor: Krzysztof82
Polecam firmę kris-went korzystaliśmy z ich usług jak instalowaliśmy system klimatyzacji w Katowicach, w jednym z naszych biur i wszystko przebiegło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Okazyjna cena, dobrze skrojona na poszczególnych klientów i bardzo sympatyczni ludzie. Nie polecałbym kota w worku, tylko firmę, z której korzystałem i wiem, że jest solidna.

Serwis klimatyzacji?

Post: 11 kwie 2016, 3:51
autor: Dr.Wajda
Dziękuję! ;) Bardzo pomocny jesteś. Wpadłem jakiś czas temu na ich stronę i się też zastanawiałem nad skorzystaniem z ich usług, ale po Twojej rekomendacji jestem teraz już pewny, serdecznie pozdrawiam!

Serwis klimatyzacji?

Post: 11 kwie 2016, 5:00
autor: klauzulka88
A tak z ciekawości, myślicie, że będą już na tyle wyoskie temperatury, że warto inwestować w klimatyzacje już teraz? Czy może lepiej poczekać?

Serwis klimatyzacji?

Post: 11 kwie 2016, 7:21
autor: Dr.Wajda
Ja wolę inwestować wcześniej, szczególnie, że niektóre dni są wręcz bardzo ciepłe. Nie są to tak duże koszta, a jednak klimatyzacja to obowiązek jak dla mnie, jak się uchodzi za odpowiedzialnego i dobrego pracodawcę.

Serwis klimatyzacji?

Post: 11 kwie 2016, 7:46
autor: klauzulka88
No to może i my w swoim skromnym gabinecie taką sobie sprawimy.. dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;) Mam nadzieję, żę będzie dzisiaj właśnie upalnie ;)