Szukam zajęć z podstaw programowania dla dzieci

Postautor: Tomas » 20 sty 2017, 3:52

Witam. Poszukuję ciekawych zajęć z programowania dla dzieci, najlepiej w Poznaniu. Sam mam jako takie pojęcie o programowaniu, ale nie za bardzo umiem przekazać swoją wiedzę z tego zakresu mojemu synowi. Może Wy znacie kogoś, kto ma doświadczenie w nauczaniu dzieci zasad programowania?

Postautor: HonorPana » 20 sty 2017, 6:15

Ja niedawno znalazłam ciekawą propozycję zajęć z podstaw programowania dla dzieci pod adresem internetowym http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/nauka-programowania/. Myślę o tym, żeby zapisac na takie zajęcia mojego syna. Nie jestem do końca przekonana, czy taka tematyka go zainteresuje, ale jestem pewna, że na takich zajeciach przekona się, ze komputer słuzy nie tylko do zabawy.

Postautor: Nikoletta » 20 sty 2017, 7:09

Znam tę ofertę. Moje dzieci od dwóch miesięcy uczestniczą w opisywanych tam zajęciach z programowania i są pod wrażeniem tego, co odkrywają. Potem w zabawny sposób opowiadają mi co robiły na tych zajęciach. Pan prowadzący zajęcia z firmy GO4Robot wie, jak przekazać dzieciom swoją wiedze w interesujący sposób.

Postautor: Tomas » 20 sty 2017, 7:42

Dziękuję za propozycję. Chętnie zapisze syna na zajęcia oferowane przez tą firmę i zobaczę, czy też będzie nimi zafascynowany.

Wróć do Nauka i wiedza