Pomysł na nagrody w konkursie informatycznym

Postautor: klauzulka88 » 16 cze 2016, 18:57

Potrzebuję pomocy w wyborze nagród za udział w konkursie informatycznym. Nasz konkurs jest najlepszym w regionie, a nacuzcyielka która go organizowała wymyślała za każdym razem inne nagrody, które bardzo podobały się dzieciom. Niestety teraz ja muszę się tym zająć bo wspomniana nauczycielka jest na macierzyńskim. Proszę o mini burzę mózgów bo nie chcę nikogo zawieść i utrzymać poziom :)

Postautor: zastopowany » 16 cze 2016, 21:01

Cześć. Jeśli jest to konkurs informatyczny to może dobrym pomysłem byłoby zamówienie pendrive’a o różnych kształtach? W sklepie pendrive-usb.com możesz zamówić dowolne formy. Wystarczy tylko wpisać się w tematykę konkursu bo pewnie z czymś był on związany i o takie kształty poprosić. Pozdrawiam.

Postautor: klauzulka88 » 16 cze 2016, 22:59

Bardzo podoba mi się Twój pomysł. Zatsnawiałam się na pendrivami z grafiką ale to co podsunąłeś brzmi o wiele lepiej. Tematyką konkursu były podróze kosmiczne i obce cywilizacje więc prom kosmiczny, moze planeta, gwiazda i podobne motywy byłyby chyba idealne.

Postautor: zastopowany » 17 cze 2016, 1:44

Zgadzam się, ale planeta mi średni pasuje bo taki pendrive łatwo się zgubi. Gdzies się potoczy i koniec. No chyba ze bedzie to Saturn :P. Mozesz jeszcze pomyslec o rakiecie, satelicie, astronaucie. Motywów jest bardzo duzo, do wyboru do koloru.

Postautor: Dr.Wajda » 17 cze 2016, 4:41

W firmie którą polecasz zamawiałem pendrive reklamowe i jestem bardzo zadowolony ze sie zdecydowałem o jakosc wykonania, jak i szybkosc i bezawaryjnosc robią wrażenie. Polecam każdemu bo za takie pieniadze nie da sie nigdzie kupic czegos wyjątkowego.

Postautor: klauzulka88 » 17 cze 2016, 6:48

Dzięki za pomoc, czarna dziura odpada bo uczniowie by mi do niej uciekali ;].

Wróć do Nauka i wiedza