Leczenie nerwicy..

Leczenie nerwicy..

Postautor: HonorPana » 04 sie 2016, 4:47

Witam wszystkich. Mam duży problem z nerwami.. nie mogę spać w nocy, miewam duszności i jak sobie pomyślę o niektórych sytuacjach jak np.: przebywanie samej na mieszkaniu to robi mi się niedobrze i słabo.. moja znaojma powiedziała, że to typowa nerwica i że koniecznie musze iść do lekarza. Co o tym myślicie..? Znacie jakiegoś dobrego specjalistę z Warszawy, który mógłby mi pomóc? Proszę o Wasze rady!

Leczenie nerwicy..

Postautor: Mindast » 04 sie 2016, 6:38

nie życzę Ci nerwicy.. ja się zmagam z tym od dawna. Chodziłem do renomowanego psychologa w Warszawie i mi to bardzo pomogło na szczęście, ale wciąż jeszcze długa droga i walka ze samym sobą. Ale jestem dobrej myśli bo rokowania mam coraz lepsze i coraz większe postępy w walce poczyniłem.

Leczenie nerwicy..

Postautor: Tomas » 04 sie 2016, 7:17

Jak szukasz pomocy psychologicznej w Warszawie to mogę wskazać Ci miejsce, które akurat może Ci bardzo pomóc. Wejdź sobie na magnoliapsycholog.pl i tam znajdziesz dokładne informacje o znakomitym gabinecie psychologicznym w Warszawie.

Leczenie nerwicy..

Postautor: Krzysztof82 » 04 sie 2016, 7:42

według mnie doskonałym miejscem na zapisanie na terapię jest Warszawa leczenie nerwicy to długotrwały i poważny proces. Wymaga wiele wysiłku i jednak musisz bardzo tworzyć się przed psychologiem czy też psychoteapeutą. Często podłożem na nerwy są jakieś wydarzenia z przeszłości i z części nawet możesz sobie nie zdawać sprawy.. ale to już sama zobaczysz na terapii. Pierwszym krokiem jest zapis, potem już będzie lepiej i lepiej.

Wróć do Życie rodzinne i towarzyskie