Przeprosiny..

Przeprosiny..

Postautor: Mindast » 13 lip 2016, 3:37

Cześć. Strasznie nawyrabiałem na ostatnim weselu na którym byłem z dziewczyną. Opiłem się i ogólnie nie chce wdawać się w szczegóły i chciałbym przeprosić kilka osób. Chce kupić kwiaty, ale no właśnie.. nie chcą mnie widzieć i przyjąć je. Myślałem czy je nie wyslac jakas firma z przeprosinami. Co o tym myślicie?

Przeprosiny..

Postautor: Tomas » 13 lip 2016, 4:23

Ja bym na Twoim miejscu postawił na firmę taką jak Kwiatomat, która zajmuje się tego typu rzeczami. Doręczają kwiaty pod różne adresy, możesz skomponować dokładnie bukiet i dodać jeszcze dodatkowe rzeczy z ich strony tam. Idealna opcja jak chcesz za coś przeprosić itp. przemyśl sobie, czy nie chcesz się do nich zgłosić ;)

Przeprosiny..

Postautor: Krzysztof82 » 13 lip 2016, 7:15

Byłem w podobnych okolicznościach. Nieciekawie też postąpiłem, ale zamówiłem swojej dziewczynie kwiaty online w Warszawie i tak krok po kroku udało mi się odzyskać w końcu jej zaufanie i wciąż jest między nami dobrze. Tobie też polecam zrobić podobnie. Jak ktoś narozrabiał to powinien potem mieć odwagę się z tym skonfrontować.

Przeprosiny..

Postautor: zastopowany » 13 lip 2016, 8:07

Wow, tak jakbym czytał post pisany przezemnie.. w sensie, ja też jestem mocno pokłócony z moją dziewczyną i się tak zastanawiałem też co robić.. wiem, że to moja wina i nie wiem..też się zastanawiałem nad dostawą kwiatów z Warszawy pod jej adres.. może to by trochę ją przekonało do tego, że załuje naszej kłótni i chce na nowo z nią się pogodzić.

Wróć do Życie rodzinne i towarzyskie