Czy mając protezę można wybielać zęby?

Postautor: Nikoletta » 23 mar 2016, 0:10

Chciałabym stać się właścicielką pieknego, białego uśmiechu, jednak nie wiem czy mogę... bowiem noszę protezę ruchomą. I teraz czy kiedy wybiele własne zęby, to będę musiała dorobić nową protezę czy jest jakaś możliwość wybielenia tej protezy którą posiadam?

Postautor: Krzysztof82 » 23 mar 2016, 2:48

Trudne pytanie zadałaś. Wydaje mi się, że jeżeli implanty zęba w protezie zostały zrobione pod określony kolor to nie ma mozliwości ich wybielenia.

Postautor: Nikoletta » 23 mar 2016, 4:00

Tak też myślałam. Czyli w takim przypadku najlpeiej będzie poszukać dobrego protetyka w Poznaniu który dopasuje mi kolorystycznie szkielet protezy pod kolor bieli zębów własnych, już po zabiegu wybielania..

Postautor: EsteraWolff » 23 mar 2016, 6:42

Ja na pani miejscu właśnie tak bym zrobiła, przeszukała protetyków których siedzibą jest Poznań wybielanie zębów polecałabym zrobić gabinetowo, ponieważ jest to zabieg bardzo efektywny i nie tak bardzo czasochłonny jak w przypadku metody domowej. No i w zasadzie od razu mogłaby się Pani zająć zamówieniem nowej protezy.

Postautor: Nikoletta » 23 mar 2016, 9:13

O dziękuję za poradę, zwłaszcza że o wybielaniu zębów wiem niewiele. Na pewno zapytam w gabinecie stomatologicznym o te metodę.

Wróć do Życie rodzinne i towarzyskie